bugün

(bkz: hepimiz haramzedeyiz)
muhteşem bir mantığın ürünüdür.sevgili sezen ablamız bile a.k. partisinin istediği oyu vermeyen iki cihanda da lanetlidir diyerek bu önermeyi desteklemiştir.bu doğrultuda düşünmek için bir sürü argümana sahibiz. mesela kuranda binlerce kez ifade edilen başını kapatmadan müslüman olamazsın ayetleri doğrultusunda tam bir örtü savaşçısı olmuştur a.k partisi militan ve sempatizanları. bi kere müslüman olmayanlara karşı en ufak tavileri olmaması da bu duruma örnektir. müslümanlık adına, gavur icadı olan telefonun işletmesini müslüman olan devletimizden alıp adi şerefsiz gavura vermiştir. müslümanlıktaki en önemli şeylerden biri olan sadakayı hiç eksik etmemiştir gavurların yoksul bıraktığı müslüman türkiye vatandaşlarından. daha ne diyim ki. bunlara rağmen a.k. partisine oy vermiyorsanız hepinizin sonu cehennemde yanmaktır.
Müslümanların haram-helal kavramının nasıl olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş entrydir.
haram yemenin tatlı gelecegini gösteren durumdur.
değildir.
o değil de, bu tür başlıkların altında, başlığı ciddiye alıp açana ayar vermeye çalışan, ya da ciddi ciddi entri giren adamın, başlığı açandan zerre farkı yoktur benim nazarımda.
(bkz: böyle buyurdu zerdüşt)
(bkz: lanet olası federal)
(bkz: ak partiye verenlerin yediği helaldir) demek istiyorum yanee!
- ak partiye oy vermeyenin yediği lokma haramdır
+ haklısın şarkitcan sana tamamen katılıyorum.
- tayyip erdoğan yakışıklı bir liderdir.
+ şakirtcan ağzından bal akıyor.
- ehehh saol şakirtnur öyle valla..
bir gerçektir.

hükûmet, kendilerine oy vermeyenler başta olmak üzere, hepimizin boğazımıza düzmeye and içmiş gibi davranmaktadır. vatandaşın haklarını savunacak cumhurbaşkanı ve yargı da kalmayınca haram etmemeleri için neden yoktur. onlar da bu fırsattan sonuna kadar yararlanmaktadırlar.
gerekirse arseniği sek içebilecek, depremde ölmeyi göze alabilecek izmirli için bir anlam ifade etmeyen saçma cümle.
boğaza lokma girmediği için sorun olmayan cümledir.
feto'da kimin cennete, kimin cehenneme gideceğini belirliyor, başlığı açan yazarın da aynı zeka yapısıyla haramı, helali belirleme hakkı saklıdır. *
en azından alevi öldürmeden müslümanlığını kanıtlamak isteyenler için uygulanabilir yöntemdir.

(bkz: 3 alevi öldüren cennetlik)

biz neler içtik, neler yedik; bak hala burdayız...
halk galeyana gelmiş ve açlıktan çocuk yapıp kendi çocuklarını yiyecek hale gelmişti.
ilgiyle izliyoruz...
kapatma davasında abdurrahman yalçınkaya ya yardım etmeye çalışan postalcının garip maceraları...
akp'ye oy veren helal lokma yiyip, vermeyen haram yiyorsa, ben böyle haramı helale tercih ederim.
saçmalamak konusunda sınır tanımamaktır.
(bkz: ölü taklidi yapın gider beyler)
ulan tayyip'in belediye başkanlığı döneminden beri bir dünya yolsuzluk dosyası mevcut.dokunulmazlık kaldırılsa hapishaneye demirbaş olacak.

böyle başlık açılıyor açılmasına da şunu tavsiye edeyim;

gerçek hayatta da akp'ye oy vermeyenlerin yüzüne karşı söyleyin bunu.bilgiye belgeye dayanmayan mesnetsiz entariler girerek klavye delikanlılığı yapmayın burada.
tam demokratik bir tespit. öylesine demokratik ki paçalarından damlıyor.
ak partiye oy verenin yediği çoğu şey* caizdir.
islam katında bir beyan , doğrudur efendim ak parti islamın gür sancağıdır.
allah'ın adına konuşup kafirlik yapan şahıs söylemi.
benim aziz milletimin kabul ettiği gerçektir.
Yanlıştır. Bu ülkenin Vatandaşı, bu ülkenin herşeyinden yararlanma Hakkına sahiptir. istediği kişiyede oy verebilir. Allah Aşkın'a hangi cahil açtı bu baŞlığı?