bugün

kemalist sanrısıdır. zavallılıktır.

bu milleti tanımadığınızın göstergesidir ayrıca. bu millet cahildir belki ama irfan sahibidir. hizmeti kimden gördüğün çok iyi bilir. ahde vefa sahibidir. son 13 yıllık süreç buna delildir.

30 mart akşamı da sandığa mührünü vuracak ve ak partiyi yeniden yüzde elli seviyelerinde iktidara taşıyacaktır.

siz hala bu millete koyun deyin bakalım. 30 mart akşamı nasıl koyacağını göreceksiniz.
halkın çok büyük kısmının yaşananları bilmediğinden, haberdar olmadığından dolayı maalesef gerçekleşmeyecektir.

boşuna mı geliyor yayın yasakları... boşuna mı geliyor internet yasakları...

bazıları da hala "biz çok güçlüyoz olm, kazanacağız" kafasında.

he yarrram he aynen öyle he amına koyim.

not : bu arada aklıma geldi, insanları aptal yerine koyan orospu çocuklarından nefret ediyorum, midemi bulandırıyor.
sanrıdır. daha önce defalarca olduğu gibi yine hüsrana uğrayacaklardır bu tarz düşüncede olan kimseler.
olabilir, mümkündür yani. sonuçta roma imparatorluğu değil bu ki onun dahi devri kapanmış.

ayrıca akla takılan:

(bkz: yerel seçimle iktidara gelmek)

edit: yani kullanımında indirime gidildi.
benim hala umudum var şarkısını aklıma getirir. hayal ama... benzin 5lira olmuş fasulye 20 lira olmuş. tarım bitmiş, hayvancılık bitmiş, ama yine iktidar bu keneler. para çalarlar çok sevilirler, her türlü baskıyı yaparlar sevilirler. yani kısaca 4S... vefaymis. sanki sadece benim yargım mahvolan benim savcim görevden alınan. sen TC vatandaşı değilsin zaten kör herifler.
güzel insandır,ülkesinin aydınlanabileceğine hala inanan insandır.

ki Akp yüzde 90'da alsa yolsuzluğunu aklamaz.
büyük yanılgıdır , nitekim elektrik şalterleride akp elindedir.

elektrikler kesilmezse görürüz yüzde ellini senin hafız , bu millet her şey'in hesabını soracaktır , kaçacak delik arayınız.

hırsıza destek olmak bile kanımca hırsızlıktır ve yetimin ahıdır , hepinizin burnundan pıhtı kan olsunda aksın inşallah.
Bu seçimlerde imkansız gibi bir şeydir. inananlara yazık, sonuç hayal kırıklığı olacak. zaten akp kaybedecek te kim kazanacak kemal mi? Yanlış anlaşılmasın büyük kemal gelse gelebilse keşke, ben kukla kemalden bahsediyorum. Hiç başbakan olabilecek vasıflar var mı o adamda Allah aşkına.
maalesef yanlış sanıdır.. her ne olursa olsun, belki oy oranı biraz düşer ama, bu koyunlar olduğu müddetçe akepenin sırtı yere gelmez..
Anketörlük yapanların inandığı hatta bizede bir umut ışığı göateren mutlu durumdur.
sanmak/istemek ya da öyle inanmaktır.

şu ana kadar her seçimden daha güçlü çıkmışlardı, birazcık gerileseler bir şeylerin başlangıcı olur.
muhalefet partileri için, iktidar partisini sevmeyenler için, iktidarda geçirdikleri süre dikkate alındığında pek de bir şey yapmadılar aslında diyenler için, antidemokratik olduğu iddia edilen uygulamalarına karşı çıkanlar için, gezi eylemcileri için, ayrıca bu eylemlerde yapılanları pek de "hoş" karşılamayanlar için bir umuttur.
"zan"ları gerçek olur mu olmaz mı? bilinmez ancak ortada bir gerçek var o da oy kaybına uğrayacakları anketlerde kendini göstermektedir.
normal insan düşüncesidir.
Haa anket sonuçlarıyla oynandığı gibi seçim sonuçlarıyla oynanırsa kaybetmez tabi.
kaybetmekten ne anlaşıldığı ile ilgili bir durumdur. ayrıca başlığı açan arkadaşın da siyasetten tek anladığının "koyun koyun dediniz koydular muhahahaha"dan öteye gitmediği malumdur. http://www.uludagsozluk.c...-sansür-uyguluyor-yalanı/

akp için bu seçimleri kazanmış olmak için en yüksek oya sahip parti olmak yeterli olmayacak. yüzde 45in altına düşerse oylar, hele ki bir de ankara ve istanbuldan en az birini kaybederlerse, o zaman bu seçimler akp için mağlubiyet olur. çözülmeler başlar.

bir de şu makarna kömür muhabbeti ile koyun dediniz koyduk muhabbeti bir an önce bitsin artık. ilkokul çocukları bile daha komik espriler yapabiliyor. hem komik değil, hem de mantığı yok. lütfen!

edit: akp yüzde 42 chp yüzde 30 mhp yüzde 15 alırsa bak bakalım kazanıyor zannettiğin partinin g.tü nasıl tutuşuyor. oğlum harbiden bazen çok mal oluyorsunuz lan!

her zamanki not: hiç bir partinin adamı değilim. sizin gibi mal da değilim amk.
Heriflerin kaybetme anlayışı akp oylarının bir iki puan düşmesi.
Akp yüzde 50 değil de yüzde 48 alsa seçim kazandık diye sevinecek bu mallar.