bugün

teşhircilere de bir önlem almak lazım.
olması gerekendir.
hÜSEYiN üZMEZ'DEN BAŞLAYACAKLARINI UMMAKTA OLDUĞUM iCRAAT.
yaşama hakkı ve vücut bütünlüğü kutsaldır.idam bu yüzden kaldırılmıştır.ki hadım edilmek idam edilmekten daha kötüdür.amerikadaki kurallara dayatarak (hadım edilme veya hapis cezası tercihi)bu şekilde bir önergeleri var fakat amerikada olanın kağıt üzerinde ne olduğunu bilmediğimiz için en basit mantığıyla bize aktarılıyor.yakında hırsızlık yapanın elini çelme takanın bacağını keseriz bu gidişle.
hükümetimizin orta çağ zihniyetine sahip olduğunun kantıdır.
parti için büyük reklam malzemesi oldu yaklaşan seçimler için. iyidir, hoştur, uygulanırsa caydırıcı olabilecek türden bir yaptırımdır. sırf bok atmak için 'şeriat geliyor kaçııın' diyenler muhakkak çıkacaktır.
hadım ettirmek burda sanıldığı gibi organını kesmek değildir.kimyasal yöntemlerle kişinin cinsel dürtülerinin sürekli olarak bastırılmasıdır.ama-bence-şöyle bir yanlış var bu insanlar birine tecavüz ederken cinsel isteklerinin kurbanı olmaktan çok piskolojilerinin bozuk olmasından kaynaklanan sorunlardan dolayı böyle davranmaktadır.yani sen onun dürtülerini bastırsanda o insan başka bir şekilde diğer insanlara zarar vericektir.
şeriatın iyi yanlarını almaktır.
iyi de oldu. çok da güzel oldu*.
çüklerini kesip ağızlarına verelim, anasını satayımdır! ama olmasındır, zira akp veya başka bir parti sayesinde böyle bir ceza ile anılan ülke olmak, level up' yapmış diğer ülkeler nezninde bize dibi hepten boylatır.

kız öğrencilerin kukusu, üniversiteli kızların türbanı ile uğraşmayı şiar edinmiş bir partidende beklenecek davranış ama biz bu değiliz, ilim ile batının gelişmiş ceza hukuku ile yarım asır önce tanışmış türkiye cumhuriyetinde görmek istemediğimiz hareketler bunlar efendim.
8 yıl içinde yaptıkları tek doğru hareket olur bu.
halk tarafından destekleniyormuş.
http://haber.mynet.com/de...paign=home_sondakika_link
akp de ülkemize tecavüz etmektedir, buna karşıda uygulanabilecek bir yasa mı?
akp hükümetinin tek desteklediğim kararı.
süper olay. hüseyin üzmez sanırım ilk denek olacaktır. değil mi? ay aman of ama onu akladık pakladık pamuklara sardık di mi.
şeriatın kestiği parmak acımaz. fakat şeriatın kestiği başka şeyler acır mı? sorusunu gündeme yerleştirmesi muhtemel gelişmedir.
yıllardır elinden tutulmayan halkın belinden tutulma çabasıdır.
gayett mantıklı bir iş olur.
Tecavüz ettikten sonra hadım etseniz nolur hadım etmeseniz nolur dediğim saçmasapan ceza.

Örnek teşkil edecek olsaydı iran'da, Arabistan'da hiç suç işlenmemesi gerekirdi.

Hala her şeyin başının eğitimden geçtiğini göremeyen sığ beyinlilerin, kendileri kadar sığ çözüm önerisi.
yapılması gerekendir. hem teşebbüs edeceklere ibret olur hem de bir daha bu suçu işleyemezler.
hapın içilmediği dönemin takipini kim yapacak sorunsalı .
ak partinin de doğru şeyler yapabileceğini gösteren icraat.
neşteri vuracakları ilk yer kendi aletleri olsun lütfen.
milletinin tüm hassasiyetlerine tecavüz eden güruh, önce kendini hadım etsin bir zahmet.
"tecavüzcüsüyle evlensin" veya "karşı koymamış, o zaman istemiş" gibi düşüncelere sahip hükümetin asla yapmayacağı bir şeydir.
Madem başladık, o zaman hırsızlara, hortumculara da el ayak kesme cezası verelim valla. Hortumcunun elini, tecavuzcunun sikini keselim ben varım. Referanduma gitse yetmez ama evet bile derim yani.