ak parti nin 8.5 yılda yaptığı bazı icraatlerdir. pek huyum değildir. ancak bazı örümcekler öyle bir tavır takınıyorlar ki, bunları acaba okumadılar mı diye merak ediyorum. ya adamlar cumhuriyet tarihinde ne olmuşsa hep 2-3 katını yapmışlar. bundan önce varmıydı böyle birşey? bir lider çıkacaktı da 1-2 saat yaptıklarını anlatacaktı. bundan önce liderler çıkıp yaptıklarını değil, yapacaklarını anlatırdılar. çünkü hiç bir skim yaptıkları yoktu. " bu halk köüre oy veriyor hauuhau" diye it köpek edebiyatı yapanların, önce gözlerinde ki karaperde yi kaldırmaları lazım. tabi ki bunları görmemekten değil, önyargılarından. çünkü kendilerinden biri iktidar değil diye kendilerini parçalıyorlar. bilgisayar başında oturup götünü rahat ettirmekten başka birşey bilmeyenler, ancak atıp tutarlar. iki şey söylesen sorsan öküz gibi suratına bakarlar. işte bu tiplerde %47 dşınında kalanların bir çoğunu oluşturur.

zorunlu edit: götünüz yerinde dursun tamam. öyle daha iyiydi.

zorunlu edit 2: "sattılar , sattılar" diye zırlayanlar için söylüyorum. zamanında sizin gibi götleklerin içine ettiği kurumların bazılarını " özelleştirdiler" ve kar yapıyorlar şuan. satmak la özelleiştirme arasında ki farkı bilmeyen öküzlere duyurulur.
700 milyar dolar dış borç toplamı.
(bkz: sen yenisin belli)

(bkz: yeni bir şakirt doğuyor)

seç birini;

(bkz: şakirtler)
12 eylül öncesi gibi toplumda kutuplaşma yaratmak.
(bkz: polis terörü)
(bkz: ne oldu gözünüze mi battı)
Yiğidi öldür hakkını yeme demişler baba, kimse kusura bakmasın ama adamlar bu ülke de bir şeyler yaptı ki bu kadar oy alıyorlar.
gemicik tir o gemicik.
(bkz: güçler birliği)
(bkz: lacivert ordu)
http://www.akparti.org.tr/icraat.pdf
yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Bu ülkede hep yapılacaklar dönüyor mümkün olanı mümkün kılanlar hep uludur her zaman onlara karşı itler olucakki siyasetin tadı çıksın.
mesela bazı yazarlara türkçe öğretememiştir hala.

(bkz: bir şey yerine birşey deyip ayar vermeye çalışmak)
limanlar,bankalar,telekom,vs.vs.satmadıkları bir donumuz kaldı onu da çıkartmaya korkuyorum.
edit : Don satıcıları bundan hoşlanmadı
bütün milli değerleri özelleştirme adı altında peşkeş çektiler, yetmedi mayınlı arazileri bir israil şirketine kiralamaya kalktılar, bence de çok büyük iş yaptılar.
ülke için yaptığı icraatlardır.

muhalefet ise ancak bol keseden salladığı vaadlerle avuna dursun.

onu bunu sattı diyen ahmaklarda ancak kendi kendilerini böyle tatmn etsinler.

adamlar ülkeye düzen getirdi, istikrar getirdi.
--spoiler--
icraatleri...
--spoiler--

http://www.youtube.com/watch?v=xDuvQkz1J68
bu yapılan icraatlar göz boyamadan ibarettir. önemli olan gizliden ne iş çevirdikleridir. bunu göremeyen toplumun yüzde 47 sidir.
en büyük icraatları ekonomik istikarı sağlayacağız, enflasyonu tek haneli rakamlarda tutacağız diye satılmadık kuruluş bırakmamalarıdır. özelleştirmeye destek veren bir kişi olarak yanlışın zihniyette olduğunu düşünüyorum. sırf büyüyeceğiz, enflasyonu düşük tutacağız diye satılmadık kuruluş bırakmadılar ki asıl sorun satmakta değil satarlarken kuruluşların değerinin çok altında satılıyor olması. en yakın örnek ido nun satılması var onun içinde 30 yıllık kiralandığı söyleniyor ama alınan paranın 3 yıl içinde zaten kazanalacağı söyleniyordu. bu durumda ya birilerine peşkeş çekiyorlar ya da günü kurtarmaya çalışıyorlar. sonra bana gelip 2023 te çılgın proje yapacağız diye gelmesinler. onunda kendini finanse edebileceğine şüpheliyim zaten ama neyse.
ak partinin icraatlarının yandan yemiş halidir.
(bkz: aramaya inan genç)
artık unutulmaya yüz tutmuş sehven kelimesini güzel türkçemize geri kazandırmışlardır.
üzeri bir güzel örtülen oy pusulası ihalesinde fiyatın üç gün içerisinde 11 milyon tl'den 899 tl'ye inmesi unutulmayan icraatlerinden biridir.