bugün

Malesef gercektir.
Sopalarla polislerin arkasindan gelip aydin insanlari coplarla, taslarla dovmektedirler.
bunu isteyen provakatörler ayni zamanda askerle polisi de karşi karşiya getirmek isteyenler olsa gerek. Kesinlikle olmamasini istediğimiz bir durum. Zaten pamuk ipliğinde allaha emanet gidiyoruz , aman diyorum.
Destekleyenlere ithafen : zaten tepkinin dibi yapiliyor . meydan savaşina gerek yok.
Ak gençlik: rte günlerdir her şe seçimle hallediyoruz diyor zaten. Gaza gelmeyelim.
Not:benim yaşim 80leri görmeye yetmedi ama bu millet bir daha o günlere dönmesin...
polis olmadan evlerinin bir alt katına inemeyecek yavşaklardır.

polisin eteğinin dibinde anca akreplerin arkasında tomaları kendilerine siper ederek göltleri yerse o da bir kaçı meydanları görebilir ama sıkışınca kaçacakları yer analarının a.. pardon anlarının eteklerinin altıdır.
50 yaşlarındaki amcaların genç olduğunu öğrenmeye vesile olandır.

- dağılın ulan, öldürürüz sizi.
+ amcacım, bak namaz vakti geliyor, çekilin hadi. sizlik bir durumumuz yok bizim.
- öyle olacak zaten! kimsiniz lan siz?
+ ananın hatırını soracak olanlarız(daha açıktır).

50 yaşında adam dövdürdüler bu ülkenin gençlerine "300 bin, 500 bin, 1 milyon" diyerek.
(bkz: gel gel birşey yapmayacağız)
meydanlar bizim, sokaklar bizim. ülke bizim. onlara bok yemek düşer.
ak genclik ney la ? ak sakalli dede gibim..
Ayran mı atacaklarmış.
Sakın haaaa!!!
birbirlerini takip ederek, koşarak peşi sıra gelmektedirler.

http://inciswf.com/kynsrl.swf
şöyle bir durumda yapacakları en saçma şey olur. eh yaparlarsa obama alır eline çekirdeğini milletin birbirini kesmesini izler sonrada ülkemize demokrasi getirir. açık ve net.
herkes akıllı olmalı, kimse sokağa inmemelidir. durum zaten karışık. böyle bir durumda geri dönülmez olaylar yaşanır. gerçi şu an olanlarda o durumda. itidal, itidal, itidal.
öncelikle belirtiyim türkiyede yaşamıyorum hiç bir partiyi tutmam, inmesinler galyana gelmesinler gençler birbirini
girmesin sonu iyi gelmez dikkatli olmaları gerekir ... iki kesiminde sağduyu sahibi olmaları gerekiyor kaygı ile izlenmektedir dışarıdan .
sosyal medyada tayyip babalarını övme yarışına girdikleri için pek mümkün olmayan hadise.

bir de "ak gençlik"i bilmem de "aq gençlik" çoktan indi sokaklara ellerinde sopalarla polisin peşi sıra ördek yavrusu gibi gidiyorlar.
makarna verirsek geri evlerine girecek olan kalabalıktır.
samanyolu tvde olaylar yayınlanmadığı için haberleri yoktur. Sıkıntı yok gençler biber gazına devam.
ak gençliğin haydut olmaması nedeniyle gerçekleşmeyecek olaydır. zira devletin resmi polisiyle çatışıp ne idüğü belirsiz karanlık güçlere alet olmayacak kadar bilinçlidir ak gençlik. seçimle işbaşına gelmiş hükümetin seçimle gidebileceğine inanmaktadırlar, sandıktan umudunu kesmiş sokak haydutları, polis aracını ateşe verip deviren şerefsizlerle aynı kefede olmak istemez ak gençlik.
mümkün olmayan durumdur. teorik olarak bile değildir. o badem bıyıklar sokaklara yakışıyor mu allah aşkına.
https://twitter.com/mervo...41004366016311296/photo/1

bu fotoğrafın sizi nasıl korkuttuğunu hatırlayın. bunlardan binlercesini düşünün bir de. zor tutulan bu grup dışarı döküldü mü o zaman kaçacak delik bulamazsınız teröristler sizi.
- ak gençlik sokaklara iniyormuş ağbi!
- deme yav, sahile insinler bence deniz havası iyi gelir!
Makarna ve komurle bekliyoruz onlari alip evlerinize dagilabilirsiniz.
niye iniyor bunlar şimdi? hayırdır kömür mü yoksa makarna mı dağıtılıyor? diye düşündüren söylem...
polisin arkasında indikleri için pek görünmüyorlardır. pardon camiye gidiyordu değil mi onlar.
adamlar doğru söylemişler insan olan kişi, vahşi hayvan görünce karşısında kaçar. bundan doğal ne var ? hem sırtlanlar sürü olarak avlanırmış ama ben sopa, bıcak ve satırlarla silahsız ve tek görünce insanlara saldıranları ilk kez bu gösterilerde gördüm. türkiyede yaşayan yeni bir tür: aksırtlan

(bkz: senin insan olma ihtimalini sevdim)
çağırırlar küçük adımı karafakiden ben akarım.
aksam 22 ye kadar indiniz indiniz inemediniz evinize.
22 den sonra size sokak yasak