bugün

marjinal keko, küvette seksmiş heamk.
Ergen tatfaya hitap eden rapci. Sanatçı diyesim gelmiyor. iyi prim yaptı helal olsun. Diger raplerden nefret ettigim gibi bundan da nefret ediyorum. Zevkler ve renkler tartışılmaz ama rap nedir...
her basit olanın sevildiği gibi, sercan -ezhel- de kendini basitleştirerek zirvelere uçtu.
Ezhel yüzünden cenazesi kalkmış rapcidir.
yazdıklarından dolayı tutuklanmasını her ne kadar onaylamasam da, tarzını ve sözlerini değiştirmeli diye düşünüyorum. çok özenti, ergen bir tipi var. özgün olmak her zaman için iyidir. umarım tez zamanda özgürlüğüne kavuşur.
bu sefer polisten kaçamadı... üzgünüz reyiz.
Ors eyşhan bu duruma sebep olmustur.

Çıkınca intikamını alacaktır.
(bkz: ezhel)
Sanatına saygım var ama kendisini farklı göstermek ve dikkat çekmek için salak salak hareketler yapmasına gerek yok. iyi oldu içeri girmesi.
Hapisten sonra ezel olarak dönecektir.
içeri alındı diyorlar.
canlı performansını çok beğendiğim samimi ve başarılı bir rapçi.
Keişanla olan yeniden parçasıyla tanıdım son zamanlarda ergen tayfanın dilinde olsa da iyi işler çıkarıyor.
çoluk çoçuk ergen şarkıcısı.cankanla kapışırlar kanımca. he bi de senin ben kafiye anlayışını sikeyim.
kendisini tanımam ama şarkıları şöyle hatta hemen size ezhel tarzı beste yapayım

alkol ot seks kadın tangan
sevdim salam sosis
duş başlığı alov alov
seks viski esrar akü
mumda yak voooov
salam sosis yiyelim
bime girip çalalım
bimde seks bimde seks
Dedim aloo,alov,aloo,alov...

Gece Gece müthiş kafa açıyor.
Ismi cok itici ya. O yuzden hic dinlemedim sarkilarini ama son zamanlarda heryerde goruyorum.
Angara bebesi tabirinin vücut bulmuş halidir. Rastalarını kestiğinden beri ezhel sanki eski ezhel değil ya çok özür dilerim son albümü de 2 şarkı hariç beğenmedim. O değil de neden herkes bir anda ais ezhel dinlemeye başladı lan? Murat boza tapan kuzenim gelmiş ‘abla ezhel diye biri var şarkıları süper’ diyor. Harbi mi ablam ya? ‘is pas kir kömür plastik çöplük lastik egzos esrar’ kısmının hangisi sana hitap etti de ezhelci oldun? Tamam bu ais için baya iyi bi durum adam bilinmeye başladı vs ama eskiden daha sağlamdı böyle ayağa düşürmeyin adamı. Çok rica ediyorum ezheli geri verin bize gidin pop dinlemeye devam edin:(
bu herifi bayadır biliyordum ama 1-2 şarkısından başka dinlemezdim. onlarıda ayıla bayıla dinlemezdim zaten. ama şu muptezhel albumuyle inanılmaz bi çıkış yaptı herif artık görmezden gelinemiyor. hatta görmezden gelmek ne kelime deliler gibi album çıktıgından beri alo alo alo diye dolanıyorum ortalıkta. kendim gibi en az 15-20 insan var etrafımda. 15-20 ne kelime eskişehirde hangi sokağa girerseniz girin evlerden gelen alo alo, is pas kir, kafamın peşindeykeeenn sesleri duyarsınız. herif "takılma"nın tanrısı oldu resmen.
ayrıca is, pas, kir, kömür, plastik, çöplük, lastik, egzoz, esrar sekizlemesini sayamayanı biz artık bizim ortama almıyos.
sevmek için de sevmemek için de yığınla sebep sayabileceğim müzisyen. tüm enstrümanları çalabilmesi, tonlamaları ve seçtiği konular, halkın içinden gözükmesi felan çok hoş ama zurnanın yok artık dediği yerlere gelelim yavaştan.
acab destekçisi olması -ki benim için bu terör örgütü üyesi olmak gibi birşey- hiç hoşuma gitmiyor. kendi seçimi tabi ama abi sen şimdi bugün bi amerika'da ya da ne bileyim hollanda da felan acab üyesi olabilirsin tamam da türkiye de acab ı desteklemek ne kadar doğru. ergenlikten kaldığına inanıyorum.
bir de son şarkısında, marketten birşeyler çalsak gibi birşey diyor -ki şaka değil bence-. doğru değil işte, tamam hırsızlık yapıyorsun belki ama bunu şarkında anlatmandaki amacı çözemedim.
olum bu nasıl bir ses. yaklaşık bir ay önce arkadaşım sayesinde tanıştım kendisiyle. kopamıyorum.

hem ses, hem sözler. reggae tarzı da çok uymuş kendisine. bize de başarılarının devamını dilemek düşer.
çok iyi şarkıları var sevmeyeni sevdirir. rastafaray şarkısı güzeldir.
lise yıllarımdan beri yakın dostum eğlenceli insan.

sanatını para için değil sevdiği için yapar.

uzun maltepe aşığıdır.
Sesi sözleri,karakteri,saçları sevilesi insan en son askere gitmişti dönmüş mü ki ? Laa bebe deyişi sevilesi.
Ankaralı ve rastalı bir rapçi.