bugün

Aile hangi dine mensupsa sende onlardansindir. .. şaka şaka Allahi bil yeter.
Oysa yazın kuran kursuna ne de heyecanlı giderdi diye düşündürtebilir.
Annem deist, babam namaz kılan biridir. Bu yüzden kimsenin karışmayacağı, hatta belki de umurlarında olmayacağı durumdur. Hepimizin düşüncesi kendine. Gerçi müslümanım o ayrı.
Entryler güldürmüştür. Bende daha söylemedim planlıyorum ama gereksizde olabilir diye düşünüyorum.
Paradan korkana kadar Allahtan korkulsaydı bu söylenmezdi.
Bu sene içerisinde, okuduğum bölümden öğrendiğim manipülasyon tekniklerinide kullanarak yapmayı planladığım eylem.
tıpkı diğer insanlar gibi çok fazla bir tepki görmeyeceğim bir eylem olacaktır diye tahmin ediyorum.
Burası editlenecek...
Bazı dileklerimin gerçekleşmesi için odama gelip dua etmemi tavsiye eden anne ve baba Ferdine tek hamlede hışımla söylemek şeklinde gerçekleştirdim. Niye diye sorduklarında da "ergenler arasında modaydı" deyip kestirip attım. 40 saat onu mu açıklayayım yeterince yobaza derdimi anlatmaya çalıştım zaten. KONU bir daha açılmadı

Edit: niye eksi manyağı yaptınız yahu dine küfreden yok
ramazanın başından beri her akşam üstü elimde bir şişe bira ile yaptığım eylemdir. normal aylarda seyrekleşiyor.
Bunu söz ile ifade etmek?
Açın bir 70 lik, anlarlar zaten.
bayram namazına giden ateist in düşündüğü eylem.
söylesem kötü bir tepki vermeyeceklerini biliyorum ki zaten doğru bir şekilde anlatınca neden tepki versin ki. zaten eğitimli aklı başında bir ailenin tepkisi de bu olmalı düşünceyi yada tercihi doğru bir şekilde tartışıp sonrasında da anlayışla karşılamalı.
allah neslimden gelenlere böyle bir şey nasip etmesin.
Ertesi gün öğle namazına müteakip namazın kılınır helvanı yerler akıllı ol.