bugün

mid lane'i kolayca domine edebilen, ultisi bakımından kullanımı biraz zor fakat çok güçlü ve seksi league of legends herosu.
mid lane yanı sıra bazı arkadaşlar support olarak kullanmaya başlamışlar, saçma bir harekettir tavsiye edilmez. Mid lane de karşınıza anti-mage bir champ gelmezse (bkz: kassadin) (bkz: veigar) işiniz çok zor değildir, ultiniz ile kolayca kaçabilirsiniz
league of legends'ın en uyuz herolarından. özellikle benim gibi maini kennen olanlar için en gıcık diyebiliriz. istediğiniz kadar stunlayın, elbet kaçacaktır.
league of legends adlı oyunun sağlam ve karizma herolarındandır. dengeli bir herodur ne up ne de op. kullanımı biraz zor ama bir o kadar da eğlencelidir bu heronun, ranklarda çok görülür.
mid lane i kolaylıkla domine edecek skillere sahip herodur. turnuvalarda sıkça tercih edilir.
Şu sıralar kendisiyle orta koridorda yardırdığım şampiyondur, gayet de eğlencelidir.
Kaltak tilki. * westte oynuyorsanız sırf inlemeleriyle oyunu baştan gg yapabilir.
Trde oynanamayan şampiyon.
oyundaki en zevkli mid herosu bence. support olarak da gider eğer ki doğru şekilde kullanılırsa.
o kadar hero oynadım da senden vazgeçemedim dediğim tek herodur.ad oynama isteğimin gelmemesinin yegane sebebidir.dfg kalktıktan sonra biraz darbe yedi ama q'suna yapılan buff kurtardı.öpücüklü günler dileriz efenim.
e si yüzünden sövdüğüm karakterdir.
mid oynamayı bilen bilmeyen herkesin kolayca mid oynamasını sağlayabilen hero. gerçekten bir zorluğu yok. yüz yıllık sapırt halimle ben bile oynuyorum bazen.
keyifle mid kastıran hero. tatlı tatlı oynuyoruz efenim.
oynaması kolay, uzmanlaşması zor şampiyon.
charmı(e) ve ultisi(r) metaya tutunmasını sağlıyor. koridoru ittirip, baskına koşmasını seviyorum. karşısında ittirdiği koridoru rahatlıkla temizleyen bi rakip varsa biraz zor zamanlar yaşıyor.
bir diana değil be oğlum.
ciddi anlamda güzel bir mid oyuncusunun elinde çıldırtabilir, ansız flash+charm ile bir anda nolduğunu anlamadan 20 canla kaçıcak turret aratıyor.

Velhasıl kelam, çok güzel hero, fakat sağlam bir yasuo ve ya lb karşısında helvası yenir, dikkat edin.
iyi bir mid herosu.
görsel
(bkz: benim sadık yârim ahridir)
Yasuo, akali,le blanch gibi assasin herolar karşısında zayıf kalsa da ilerleyen safhalarda rakipleri tekleyerek oyunu domine edebilen herodur.
League of legends şampiyonudur. Ionia'nın ormanlarındaki bir "ayakashima" (tilki insan)dır.

Doğaüstü güçleri olan bir tilki iken bir insana dönüşen ahri'nin ruh hali genelde ayartmaktır, oynamaktır. Pek iyimser bir şampiyon sayılmaz. (Zaten ayakashima denen japon tarihindeki yaratıklar insanların aşkından, temasından ve cinsel ilişkisinden besleniyor.)

Kendisi orta koridor metasındadır ve ap oynanır.

q - menzilli hasar
W - saldırıya bağlı ek hasar
e - kontrol
R - mobil

"Thresh" gibi şampiyonlarla yan yana iyi play olur.

Not : Bu champ benim hayalimdeki kız
içten içe gerçek olsada götürsem dediğim champ dır oyanmada yanında yat sözü tamda iyi gidebilme durumundadır.
(bkz: oyş)

Edit: ahri main
Rakibi ayarttığında çaresizliğin ne demek olduğunu gösteren mid lane lol şampiyonu.
yıldız muhafızı kostümü harika olan lol mid herosu.