bugün

onuruna bulaşan lekeyi, eline bulaşan kanı temizler gibi temizleyemeyecek katil.
hepimizin vicdanı rahat, ya senin?
aramızda bir katil var !!!
devletin koruduğu, avukatların savunduğu, hakimlerin serbest bıraktığı katildir. istediğimi öldürürüm, katilini de serbest bırakırım rahatlığı artık gerçekten mide bulandırıcı olmaya başladı. adaletinizin amına koyim.
Şahtı şahbaz oldu.
ahmet şahbaz ne kadar suçluysa, ethem sarısülük'ü o ortamlara sürükleyen anarşistlerde o kadar suçludur. orada, burada sloganlar atarak ethem sarısülük'e destek oluyoruz ayağıyla vicdanlarını rahatlatamazlar.
ethem sarısülük'ün katili.
cani!
o malum anda şehit olsaydı şu an ismini bilmiyor olacağımız polis memuru.
emri verenin saraylarda sultan hayatı yaşadığı ülkede tetiği çekenin içeride olması mümkün olamazdı zaten. bu saatten sonra götü kollayın, çünkü artık polis çıkarıp sıktığında "en fazla 1-2 yıl mahkemeye çıkar yırtarım" diye düşünüyor.

hukuk devleti(!)

adaletin olmadığı yerde halkın adaleti meşru olacak.
onursuzların, şerefsizleron ailesine kavuştu dediği katildir.
adelet rahat birakmis vicdani asla birakmaz umarim.
gecesini gündüzünü, huzurumuzu kaçırmak için harcamış zattır.onursuzdur evet.
Bildiğim bütün küfürleri saymak istiyorum bazı orospu cocuklarina ama sayfalar yetmez.
Sırf tkp'li diye bir gence terörist diyen aklinizi sikeyim. Ben de tkp'ye oy veriyorum terorist mıyım? tkp aynı akp gibi legal siyaset yapan, seçimlere katılan bir partidir. Bu ülkede pkknin dahi siyaset yapacağı söylenebiliyorken, tkp, ip gibi partilere terör yakistirmasi yapmak tek kelimeyle kaypaklıktır.
Ethem işçiydi, sosyalisttı ve aleviydi. Özellikle alevi olması, hükümet nezdinde bir katili kahraman yapmıştır.
Videoyu izleyen hatta düşünme organlariyla izleyenler, namluya mermi sürülmüş ve emniyeti açık haldeki bir silahla Gezen polis olamaz. Adamın silahı daha belinden çekerken ateş aliyor ve ethem'i öldürüyor. Yani polisin salakligi yüzünden rastgele bir şekilde. O mermi kendi ayağına gelebilirdi çünkü kabzayla beraber tetiğe de dokunuyor silahı çekerken gerizekali polis. O mermi hiç alakasız yoldan geçen birine misal, bir çocuğa, ordaki bir esnafa vs. Gelebilirdi, Çünkü aptal polis sadistçe yerde yatan birine tekme atmaya gittiğinde etrafındaki insanları fark ediyor ve hemen 10 metre arkasındaki bir otobüs dolusu meslekdasını hiçe sayarak sadece ve sadece panikten silahına sarılıyor.
Bu bir cinayettir ve olayin tüm kusuru yeni yetme bir piçe aittir.

golgesinden bile korkup silahına sarilabilecek kadar göt korkusuna sahip, özgüvensiz puştları polis yapıp beline silah koyan sistemin ise gelmişini geçmişini sikeyim!
hapishanede damatlar koğuşuna düşmesini arzuladığım şahıs. (bkz: ölene kadar mokoko)
urfa'ya koruma polisi olarak atanan katil. yuh artık diyorum. bir de ikramiye verseydiniz. bu ülkede sadece katillere güveniliyor demek ki.
savcının kastla adam öldürmekten 25 yıla kadar hapis cezasını isteyerek tutuklanmasını talep etmiş, mahkeme de talebi yerinde bulup polisi tutuklamıştır.

külhanbeyi gibi gezen, zaten bana bir şey olmaz deyip vatandaşa eziyet eden polislere ders olsun bu karar!

http://t24.com.tr/haber/s...si-ahmet-sahbazdir,263498