bugün

ahmet şafak'ın twitter'de şakirtlere verdiği tarihi ayar'dır. yani öyle böyle oturtturmamış lafı.
iyi olmuş, güzel olmuş, çokta güzel olmuş. ahmet şafak'ın taraflı tarafsız herkesten alkış alan o twitini aynen aktarıyorum:

--spoiler--
Kerkük diyorum, Türkistan diyorum ırkçı diyorsun.
Ey, alçaklığı islam şalıyla örtmeye çalışan truvalı, "Akrabana yardım et" diyen iSLAM değil mi?AHMET ŞAFAK
--spoiler--
aha da resmi belgesi: görsel
süper ince kalibrasyon ayarıdır. ama maalesef ayar tutmayan tiplere gitmiştir.

aktüel edit: ayar tutmayan = götü tövbe tutmayan.
geç türkistanı diye cümleye başlayan insanlık fakiri şakirtlerin fena bozulduğu ayar'dır. neyi geçelim, insanlığımızdı, şerefimizi, namusumuzu, milletimizi, islamımızı mı geçelim? olm bu başlık altına bari yazmayın lan.

geç türkistanı demek ne demek? insanlı şerefiniz 5 para etmez. birde afrikalı hristiyanlardan dem vuruyorsunuz. sanki yardım eden osmanlı babanınız oğluydu. herşeyden kendinize pay çıkarmayı bırakın lan artık!
o şakirtlerin akıllarının gittiği yere hayali dahi gidemeyecek şahıstır. saydığı Ülkeler için şakirtlerin yaptıkları ortadadır Ahmet şafak ne yapmıştırda ona ırkçı denilmiştir?
şakirtlerin nutkunu tıkayan ayar'dır. bari mubarek günde yapma be kardeşim! *
ayar şakirtlere değil samimiyetsizleredir. en azından samimiyetsiz müslümanlaradır ki milletin bazı unsurlarını sırf dinlerinden dolayı "şakirt" diye yaftalayanlar zaten samimiyetsizdirler.
kendinize yontmayın her şeyi.
"ey alçaklığı islam şalıyla örtmeye çalışan truvalı" sözleriyle yeri göğü zıngırdatmış, şakirdoların vücudundaki bütün kemikleri çatırdatmıştır.
uğur ışılakgillere gelen tokat gibi cevap.
kerkük ve türkistan konusunda hassas olan insanlara ırkçı diyenler, buralarda yaşayanların müslüman olduğunu unutturarak bu eleştirileri getiriyorlarsa, akp iktidarını korumak amacıyla şerefsizlik yapıyorlar demektir.
uğur fırıldakgillere gelen tokap gibi cevap.
yok bu ayar değil, başka bişey. bazen çok acımasız oluyor bu adam.
adama cevap verebilirsin ama sadece adama. kendi ülkesinin iktidarını yasa dışı yollarla devirmekle suçlanan bir teröriste cevap vermek vakit kaybıdır.
ahmet şafakı dinleyen olmadığından dinleyen kitleleride kulağı olduğu halde sağır olanlar olduğundan kıymetsizdir. net.
tüyleri diken diken eden ayardır. helal olsun müdürüm.
islamı sadece araplara ve kendileri gibi milli değerleri olmayan hamiyetsiz mankurtlara ait bir din olarak gören şakirtlerde şok etkisi yaratan soru cümlesi'dir. evet, türk'lerde müslümandır. hemde;

sultan alparslan'ın dediği gibi; "biz bidat bilmez müslümanalarız"... acaba siz kimsiniz?
(bkz: yaw he he)
görsel
görsel
veee ahmet şafak, beklenen 2. tarihi ayarını da vermiş bulunmakta.

--spoiler--
ahmet şafak: Bir de sinek gibi etrafımızda tur atıyorlar. Bizi yalaka sanatçılarıyla karıştırıyorlar. ihanetleri suçüstü.
takipçisi : Silkele paçanı düşsün gitsinler aka. Ne canını sık, ne zamanını harca.
ahmet şafak: Yok önce onun gibiler üzerinden halkıma gerçekleri anlatıyorum. Pespayeleştiğinde blog.
--spoiler--
--spoiler--
"Devran böyle dönüyor diyerek bize enayi gözüyle bakan cüceler biz 'Bir elime ay bir elime güneşi verseniz de dönmem' diyen 'Yetimin' ümmetiyiz..."

Ahmet ŞAFAK
--spoiler--
yok bu ayar değil, başka bişey. bazen çok acımasız oluyor bu adam.
yani öyle böyle değil ayar da değil başka birşey bu. adam resmen Madara etmiş cümle şakirt sürüsünü. helal olsun yalnız Kurt!
başlıkta bir sorun var çünkü şu anki şakirtlerin tek derdi dershane. başlığı açan şahıs, müslümanların kardeş olduğnu bilen ve zulme karşı çıkan müslümanları şakirt olarak görme gafletine düşmüştür. ahmet şafak bilmelidir ki, biz müslümanlar zulmün her türlüsünün karşısındayız, ırk, din, dil farketmeksizin. unutmasın ki; bosnada, çeçenyada, afganistanda işgaller olduğu zaman islamcı camiadan mücahitler savaşmaya gitmişti oralara ve şehit düşmüşlerdi. siz ülkücüler neredeydi? haydi gidin türkenistana savaşın, mücadele edin, bir akımın başlatıcısı olun? neden bunca zaman islamın emri olan zulme karşı durmayı kendine düstur edinen müslümanlara bu denli iftiralar atmak yerine, kendiniz birşeyler yapmayı denemiyorsunuz?
ayarlarına bir yenisini eklemiştir;

--spoiler--

"@ahmetsafak_tc: Bu kadar mı söküldü vicdanınız? Peşinden gittiğiniz siyasetçinin hakikati tarumar etmesine susuyorsunuz.Vicdan yoksa islam yetim kalmaz mı?"

--spoiler--
şu basit soruya ya makul bir cevap verin ya da sonsuza kadar susun ulan!
--spoiler--
kerkük diyorum, türkistan diyorum ırkçı diyorsun.
ey, alçaklığı islam şalıyla örtmeye çalışan truvalı, "akrabana yardım et" diyen islam değil mi?
--spoiler--