bugün

yoğun bakımda olması nedeniyle olası bir hadisedir. *
deprem etkisi yaratan haber.

o değil de şiddeti de ölçülmez artık, az durun lan ayıptır amk.
Deprem dede Prof. Dr. Ahmet Mete ışıkara'nın vefat etmesidir.
Yakınlarına geçmiş olsun, başları sağolsun.
deprem dedenin öümüdür. yakınlarına baş sağlığı diliyorum.
Allah rahmet eylesin Türk toplumu için deprem bilinci oluşmasına şüphesiz katkısı hayli yüksektir.
(bkz: inna lillahi ve inna ileyhi raciun)
Allah rahmet eylesin, mekanı durağı cennet olsun, bir bilim insanı kolay yetişmiyor.
deprem dedemizin gitmesidir. allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.
haber ajanslarının düştüğü bilgiye göre az önce kesinleştiği anlaşılan bilgi.

ışıkara hoca'yı 99 depremi sonrasında kamuoyunu bilimsel bir bakış açısıyla aydınlatıp, meseleleri "allaha havale" etmeyen tarafıyla hatırlamak isteriz.
allah rahmet eylesin, giden gidene bu aralar. mekanı cennet olsun.
bazı haber siteleri vefatını duyurmuştur. toprağı bol olsun.
apoyla röportaj yapmadığı için sözlük yazarlarımız tarafından pek iplenmemiş, bir zamanların meşhur adamı, deprem dede. Toprağı bol olsun.
üzmüştür, millet olarak kendisinin hep magazinsnel yönlerini kurcalasakta o vaktini aydınlatmakla geçirmiştir
bir bir giden çocukluk anılarımızdan. o yüzden garip ve hüzünlü gelecek bize ölümü...
allah rahmet eylesindir.

99 depremi sonra halkımız tarafından bolca tanınmış ve görülmüş kişidir. depremin değil binaların insan öldürdüğünü insanlara öğretebilmek için çalışmıştır.
ciddi anlamda işini iyi yapan, hatta işinde türkiye'nin en iyisi olan bir bilimadamıydı. üzüldüm.
çok çok sevimli bir dedeydi. çok üzüldüm , allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
rahmetli topluma adamıştı kendini.
mekânı cennet olsun.
ben ve benim neslim üzerinde emeği büyüktür, bilgilendirici çalışmalarıyla. allah rahmet eylesin.
Allah rahmet eylesin. Ünlülerin yaprak dökümü var sanırım.
yakınları ve sevenleri için deprem etkisi yaratan olaydır. allah rahmet eylesin.
(bkz: allah rahmet eylesin) . türkiye ' ye depremle nasıl yaşanması gerektiğini anlatmaya çalışan nadide insandı .
seksi erkek seçilmiş deprem denince akla gelen ilk isim olmuştur. başımız sağolsun.

n'oluyor yahu bu aralar kayıplar artıyor??
allah rahmet eylesin.

ülkemizde belki de etliye sütlüye karışmamayı başarabilmiş yegane kişidir.
Japon evleri gibi adamın 4.0'lik depreme gitme hadisesi gibidir. Allah Yakınlarına sabır versin.

(bkz: başlık parsellemek)

edit:harbi ölmüş lan yeni öğrendim.