bugün

iki saattir sırayla çalıyor şuan ki ise ''ağladıkca''.
Yaktığın ideolojiler, üşümeye başladı baba...
Bu son olsun, bu son olsun diyoruz ama nafile...
Vatansever sanatçılarımızdan.
şarkıların alıp başka yerlere götürdüğü sanatçı.
vatan haini gübre.
acımasız olmayın şimdi bu kadar.
böyle biri bir daha gelmez.
Tam da ihtiyacımız olan sanatçı. Sen kalk da ben yatam.
adamın ham maddesi sanatçının tepe noktası.
nasıl bir vatanseverse
konserlerinde hiç bir zaman türk bayrağı olmazdı
ama bebek katili ve pkk paçavraları olurdu.
"Arka cebimde 2 metrelik kefenim duruyor, her an hazır ve nazır, her an ama yani. Ölürsem, hayatımda istediğim bir tek şey var, bir tek şey var. Asla bu ülkeyi sevmiyor demesinler asla yani, Ben Edirne'den Ardahan'a kadar bu ülkeyi çok sevdim."

Ahmet kaya
Apoyu neden özledin o zaman?
Halkın yüreğine dokunabilmis her isim topluma aittir. Belli bir kesime değil.
Bu adama hain diyenler eğer kandirildim diyeni bağrına basiyorsa maalesef Ahmet Kayaya ithaf ettiklerinden daha serefsizdir.
Bütünleşmek kime zarar verir?
Bu adama sanatçı denilmesine şasırıyorum bir kere pkk bayrağı altında konser vermiş biri olsa olsa vatan haini olur şekil a1 de oldugu gibi turkiye diye diye fransada gübre olur vefat eder.
Kendisi şu ülkenin başına gelmiş, gelebilecek en harika şarkıcıdır.

Aslında bir şarkısını dinleseniz, o sesindeki hüznü hissetseniz, kendinizi şarkının içinde bulsanız önyargıdan eser kalmayacaktır.
Ulan dingiller adam politikacı değil bir şey değil.
(bkz: vallahi apo yu özledik) diyerek anadolu sazına ihanet ede ede faşist kürtçülüğünü konuşturmuş iyi şarkıları olan katil biri. evet katil çünkü pkk sempatizanlarının çoğu bu adamı dinleyerek dağa çıktı, çıkıyor.
Anası babası belli olmayan bir : (bkz: piç)
adımı anamazsın, yoluma çıkamazsın, gönülden sevemezsin sen. zor günde aramazsın, hiç yalnız kalamazsın, korkusuz sevemezsin sen.
Sanki gökten kar yerine kan yağıyor, kar altında üşümüş bir çocuk ağlıyor. Yaşlı gözleriyle bana bakıyor, akan gözyaşını içesim gelir.
adamdır.

sevmeyen entry girmesin,tertemiz başlığı kirletiyorsunuz.
ağladım gözyaşlarım döndü denize, ben derdimi kimseye söyleyemedim...

şarkıların da olmasa ne yapacaktım ben diye soruyorum gece gündüz kendime. iyi ki gelmişsin dünyaya be abicim.
Teröristtir. Bizde göte göt derler. Hayatımda dinlemedim. Dinleyene de empati yapamıyorum o kadar godoş olamadım hiçbir zaman.
gerçekten anlamıyorum

ahmet kayanın siyasal kimliğini bırakın müziği ile ilgilenin diyorsunuz.
abdullah öcalan ın da sesinin güzel olduğunu ve şarkılarının bu tarz olduğunu düşünün.
aynı şeyi diyebilecek miydiniz? adam apoyu özledim diyor. binlerce askerimizi şehit eden terör örgütünün başını özlüyor.

değil ahmet kaya, babam olsa sevmem şerefsizi.

özür dileyerek söylüyorum sikeyim onun şarkılarını.
Sevmem ama dinlerim, zaten sürekli yaptığımız bir eylem sevmediklerimizi dinlemek.
Çok büyük sanatçı fakat benim gözümde bir hiçtir. "Vallahi Apo'yu özledik." Şeklindeki şarkı sözü bitirmiştir. Ne olursan ol vatan haini olma!
bu aralar "hep sonradan" şarkısını çok dinliyorum.

aynı şarkıyı deniz tekin'de güzel söylemiş.