bugün

taşralı bir dincidir. ne bekliyordunuz bunlardan ki şaşırıyorsunuz?
görsel
maddiyat için götünü satanlardan..

dinci altyapısının getirdiği yetenekler bunlar tabii..
Ne işe yarıyor anlayamadigim şahıs. Yazılarını sosyal medyada konuşulan şeylerden hazırlıyor. Siyasi bir duruşu da yok. Kime neye hizmet ediyor muallak.
(bkz: randy marsh)
Tam 9 satır eleştirdiğim şeyin aynısını son satırda kendim yapayım adlı çalışma.
Bu adamı savunanlar açık ara maldır, hatta malkaredir.

Dün akşm izledik. Adamın tek argümanı “yunanlar size rum diyor ne diyorsunuz ?”

Karşısındaki de üslubunu biraz sertleştirince anında r.

Peki ya programı yarım saat alelacele erken bitirmesine ne demeli?

imamoğlu “bana 12 denmişti” dediği andaki suratı ise okullarda ders olarak okutulacak cinsten.

Bu adamı izleyen sağduyulu insanların bir daha kendisini izleyeceğini sanmıyorum. Kaldı ki sürekli tarafsız olduğunu söyleyen bu zatın konu ile ilgili ne söyleyeceğini merak ediyoruz.
Bu adamı Tanrı diğer dünyada vantilatör olarak kullanır.
Bu adam eskiden yandaş değildi sanki yanlışım varsa düzeltin. Tayyip baba cebini doldurdu herhalde.
Ekrem imamoğlu ile programına bakıp "Meslek ahlakını umarım değerine satmıştır" diyen birine kızan olur mu?
imamoğlu nu melih gökçek sanmıştır ama öyle değildir. kendide öğrenmiştir.
eğer burayı okuyorsa kendisine sadece tek bir sorum var;

ekrem imamoğlu'nun konuk olduğu tarafsız (!) bölge programını, rejiye "yayının derhal bitirilmesi için" bir yerlerden telefon gelmesi nedeniyle mi planlanandan daha erken ve apar topar yarıda kesti?

bugünkü köşe yazısındaki gibi lafı eğip bükmesine gerek yok. sadece bu soruya dürüst bir şekilde cevap versin kafi.

tanım: bir zamanların kanal 7 haber spikeri.
çoklu maaş alan belediye başkanlarını vs hiç konu etmeyendir. gazetecilik bu değil.
(bkz: aptala yatan aptal)
(bkz: rant)
(bkz: ağzımızın tadı kaçmasın)

düşün ki, safsın ama safa yatıyorsun acayip bir paradoks.

not: eksi verene çok takılmam ama, bu entry için eksi veren sana diyorum; siktir lan bu memleketten dalyarak puşt sokturma inancına.
Korkak.
Tam bir .... ben böyle karaktersiz herif görmeyenlere örnek tip.
bir insan bu kadar boş olup da bu işi nasıl yapar cidden merak ediyorum.
http://www.hurriyet.com.t...1377022&utm_term=post

nereden buldun bacım deriz demiş.

nereden buldun sayın cumhurbaşkanım.
nereden buldun sayın binali yıldırım ve pek değerli oğulları
nereden buldun sayın yandaş...

diye soramadıktan sonra. 3-5 bin liralık mevlit ve eğlenceyi soramazsın ey hakan.
para nereden gelirse o tarafa dönen bir fırıldak. kesinlikle gazeteci değil eline verilen soruları bir güzel cilalayıp sahibine soran tuhaf şahıs.
tayyip erdoğan'dan daha akp'li ne iş yaptığı belli olmayan şahıs.
adam hayatında 242455324. kez dönünce yine hakaretler başlamış. demezler mi adama senin tarafa dönerken sustun da şimdi mi konuşuyorsun diye?
Dün akşam yine klasik kimliğine bürünmüştür. Acıyorum böyle insanlara gerçekten.
(bkz: ahmet hakan ın ofsayta düşmesi)
Taklit mi yapiyor, hakkaten anlamıyor mu çözemediğim şey. Yılların gazetecisi, televizyoncusu. Bir şekilde bir yerlere gelmiş bir kişi. Overall tabirini bilemeyen, asemptomatik kelimesini "hasemptomig mii" diye tekrarlayan. Umarım reyting uğrunadır.
bitmiş, tükenmiş kişi. nasıl başlık açsa da taahhüdünü yerine getirse telaşında.
Dün akşam bir ara programını gördüm az baktım. Bilim kurulunda ki bir doktora tutturmuş, hastaların illerini söylemek zorundasınız gibilerinden şeyler söylüyor. Sanki onun kadar bilmiyorlar.