bugün

''ben degistim, ben farklıyım, iki kesime de ait olan superman im'' edasıyla orda burda entellektuel poz kesen, ''en sakallı zamanlarımda bile pink floyd dinlerdim'' diyecek kadar kendinden utanan ve muzik zevkini ideolojik bir aidiyet sanan, ''asla arap seyhlerinden, para babalarından hoslanmadım'' diyen ama turkiye nin en arap seyhi, en para babasının gazetesinde yazan, her sahsiyetsiz insanın yapabilecegi kadar beni sinirlendiren insan.
mihri belli'yi 90. yası hasebiyle yaptıgı televizyon programına cagırıp, sonra da konusmasını surekli keserek guzelim programı piç eden araf insanı.
(bkz: dönme dolap)
takiyye ustasi. takunyax. kanal 7'de neydi simdi ne? yakinda icinden alien filan da cikar bunun.
değişebilen modern insan'ın idolü.
"sakallı lolo". "hede" sıfatına yakışmayan ali kırca taklidi zımbırtı. aynı zamanda haber spikeri ve program yapımcısı.
eski dinci, yeni entel, nişantaşılı...
ona buna sataşsın, tartışma çıkartsın, mevzu olsun diye hürriyet in istihdam ettiği kişidir. yalnız gözden kaçırılmaması gereken birşey bu adam eleştirilirken sınıfsal düzlemde ya da salt kendisinin olgunlaşma ve gelişme olarak adlandırdığı değişimden yapılmamalı, biraz daha objektif olunmalı... bu adam eski dinci diye damgalamak kaale almamak ayıptır... heaa sever miyim? hayır ama tepkimiz yaşadığı dönüşüme, sınıfsal bir tepki olmamalıdır, benim açımdan sadece samimiyetsiz gelmesi o kadar...
çok bilinmeyenli,çok değişken.
(bkz: tarafsız bölge)
ne olduğuna kendi bile karar verememiş , sakalı jilet hediye edilesi medya insanı , kardeşi vardır mahmut süper hatunlarla gezer yönetmendir.
kendisi hakkındaki geçmişten gelen tüm sıfatları reddettiği programdır. bir de sakkalrı keserse eniden doğmuş gibi olacaktır.
medya dünyasını çok iyi çözmüş ve buna göre davranan yazar.*
Para kokusu alınca acil dönüş yapan adamdır.Adı,tıpkı Ertuğrul Özkök,Cengiz Çandar ve daha birçok örnek gibi Türk Medya tarihinin dönekler köşesine altın harflerle yazılacaktır.
beyaz müslüman.

tabiri şimdi uydurdum. benim neyim eksik ufuk güldemirden!? o kadar beyaz müslüman ki;

- gülben ergen-hülya avşar yazılarıyla gıybet forever programında yer alabilir.
- nişantaşı cafelerini gezip - gezelim görelim- temalı prıgram yapabilir.
- ertuğrul özköke özene özene daha da beyazlaşabilir.

bu kadar yazmak bile canımı sıktı.
"gülben ergen-hülya avşar-iclal aydın-reha muhtar" türünden basit hedeflere giydirerek aklı sıra entellektüel(!) yüksek zevk sahibi(!) bir görüntü çizdiğini zanneden... polemik canavarı...gereksiz insan...
son günlerde ahmet taşgetirenle ''yavşak'' tartışması içine girmiş kimse.
ağzıyla kuş tutsa yaranacak millet bulma umutlarını çoktan kaybetmiş yazardır.
o bir fatih altaylı'dır, ertuğrul özkök'tür. Bir köşe yazarıdır.
(bkz: dönek yazarlar)
durmadan hayat güzeldir diyen iclal aydın'ı bile çileden çıkarmış,her insanın sabır taşını çatlatma yetenegine sahip köşe yazarımsı insan
adam sadece sunu yapmıstır kafasını degiştirmiş belkide bazı seyler artık dank etmiştir ve eskisi gibi degildir o yüzdende dönektir bircokları için ve açıkca dinden cıktıgını da söylemektedir unutmadan ayrıca bütün bu tarikatcı yobaz kesimin pisliklerini ortaya dökmeye baslamıstır alkışlanasıdır takdir edilesidir...umarım sonu diger gercekleri arastırıp ortaya sunanlar gibi halkı aydınlatmaya calısanlar gibi olmaz...
dünya görüşünü benimsemesemde dilini,tarzını,uslubunu sevdiğim karşısındaki kişinin sitatüsünü umursamadan sağlam yazılar döşenen sivri dilli polemik üstadı yazar. yanlız magazin dünyasının kaale alınmayacak kadar saçma sapan bir yer olduğunun farkına varamadı. her gün ilk onu okuyorum.
Ahmet Taşgetiren den 'yavşak' tartışması yüzünden 2 nizami gol yiyen yazar.
(bkz: kimin neye hizmet ettigini bilememek)
şirinlik muskası görünen,sözde ermiş aslında egosu şişik demagogdan başka bi şey olmayan dallamaların gerçek yüzünü deşifre eden yazar..2 gol yer 5 gol çakar
köşeyazarları arasinda gerçekleşen polemiklerde genelde hakli tarafta bulunan, hurriyet gazetesinin en cok okunan yazarlarindan biridir.
objektif görünme çabasına rağmen gerçekten öenemli ve kritik konularda islami kesimin düşüncelerine sahip çıkan kişi.
(bkz: danıştay saldırısı)
(bkz: ismail ağa cinayeti)
http://www.hurriyet.com.t...sp?yazarid=131&gid=61