"pis faşist", "ırkçı", "allah'ın belâsı"...
hâlâ championship manager 01-02 oynuyor, deli midir nedir?
(#15339404) ben demiştim'lerin yazarı...
sadece hakkında yazılanları okuyup sevdiğim yazardır. tam benim kafadandır, böyle devamdır.
http://galeri.uludagsozlu...agresifiyetliksiz-259643/
5 dolar 1 ermeni kızıysa 100 dolar 20 ermeni kancığı yapar hesabının sahibi yazar.

ayrıca 200 dolar da kırh yapar!
5 dolara ermeni kızlarıyla unutulmaz bir fantazi yaşayan yazar.

5 dolar 1 ermeni kızı ediyorsa 100 dolar kaç ermeni kızı eder ?
ırkçı olduğunu söyleyen yazardır lakin biraz fazlaca kaçmıştır, aşırıdır, halbuki türkçülük; vatanı ve vatandaşlık bağıyla bağlı olan toplumu yüceltmektir, ırkçılık, yani soy ırkçılığı tarih boyunca kötü sonuçlar vermiştir. ermeni kızlar ile ilgili olan başlığı da pek gereksizdir bana göre. onun yerine daha farklı ve toplum yararına olan konularla uğraşmalıdır.
sözlüğün pezevenkliğine soyunmuştur. kaça nerde kim sikilir fikir vermekte.
geri kalanı ise basit bir ırkçıdır. beyin yerine götünü kullanmakta bu yüzden fikir sıçmaktadır.
not: bu yazardan daha türküm.
(#12895021) nolu entryde 5 dolara ermeni kızı siktiğini itiraf eden yazardır. pişman değilim ama ucuz etin yahnisi benjamin kastaryan.
(#12895021) nolu entarisinde bize aile sırlarından bahsetmiş yazar. yapma böyle olmuyor.
(#9625800) bu aralar fazla tv izleyip, uyku saatini aksattığını düşündüğüm çaylak ruh.görülen o ki fazla etkilenmiş film repliklerinden. ee ergen doğasıdır etkilenir deyip fazla üstüne gitmiyoruz. * *
acil durumda kanını türk'ten başkasına vermeyecek olduğunu hissettiğim, ırkçı ve de ulusçuluğun zirvelerinde flemenko yapan, boş konuşup birşey konuştuğunu zanneden, ecdadımızın yeni yetme yeniçerilerinden, toparlak bir zihniyet. "mahmut bak dışarda bir dünya var" dedirtendir.eline iki kitap alda oku, bak abilerinin faydası olmaz sözlükte.

(bkz: 29 la 11'i topla 40.mhp'nin 40. yılı gutlu ossunnnn) *
kıro olmayan yazar.
sanırsam şu sıralar iddia kuponunda bulunan maçları başlık olarak açmakta ve tahminlerini uuserlara bildirmektedir.
(#9316128)

hocam noluyo yaa dedirten yazar! *

benden daha sempatik olduğunu söylemek lazım ;)
işte o benim diyen yazar. * *
aylar önce sözlükte sadece okurken, fotoğrafını yayınlayıp tepki almasıyla aklımda kalan yazar.
(#9316057)

eğer kızsa; yukardaki entrydeki son cümlesiyle beni benden alandır * şaka bi yana okunduğunu hissettirir insana, eyvallah..
entrylerini beğendiğim yazar kişisi.
nick altıma yazdığı uyarı ile beni benden almış ve (#2972393) numaralı entarimdeki işkence tekniğinin vatanını düzelttirmiş kullanıcıdır. sağolsun varolsun bizim kahveyede bekleriz kendisini oraletler bizden!

edittir: hata uyarısını alenen ve ağır tahrik içerikli yaptıktan sonra sanırım bu entarime cevaben delikanlı kelimesini rahatça kullanımı insanın gözüne gözüne batıyor istemesede. eğer amacı can sıkıntısından sağa sola bulaşıp sadece sidik yarıştırmak değilse özel msj butonu son derece işlevsel olup, delikanlılık vasfının başlarında bulunan alçak gönüllü olmak durumuna geçişini de sağlayacağını düşünüyorum. de haydi benden bu kadar.
Kürdofili hastalığının pençesindeki çaresiz bünyelerin, arkasından havladığı yazardır...

(bkz: ardında yüz köpek havlamayan kurt kurt sayılmaz)
bir entrysini okudum ve 'helal olsun' demek için buraya geldim ama gördüğüm manzara fikrimi değiştirdi. Birincisi kendisini övüyor ki tartışmasız cahil adam davranışıdır ve aşırı antipatiktir. ikincisi millete laf soktuğunu zannediyor ancak yaptığı şey kişilerle kısır bir münakaşa, sokak kavgası...

Sorunu belirlemeden çözüm imkansızdır. Değişebileceğine inanıyorum.
(bkz: altıncı nesil çaylak)*
türkiye' yi kurtaracak adamdır. *