bugün

afton karahisarla ilgili ne bir haber ne bir aksiyon ne de bir plan duyulmamsından ötürü akla gelen gerçektir.
lütfen biraz hareket biraz aksiyon.
refahın görüntüye ya da yaşam biçimine yansıması konusunda solda sıfır kalsa da; bir şehirde hem tarım, hem hayvancılık, hem turizm (kaplıca), hem yol kesişim noktası olması nedeniyle yeme içme, hem maden (mermer) zenginliği olabilir mi? nüfusun bu gelir kapılarına göre ne kadar az olduğu düşünülürse, normal şartlar altında bu şehrin ay üssü alfa gibi olması gerekir..
Afyonkarahisar ne zamandir ayri yaziliyor acaba?
bu kadar uzun kelime birlikte yazılmaz. almanca mı bu?
kunherultennigenaumus.
böyle biiey oluyor.
takılmaktır.
dazkırı hariç , yamuk insan çıkmaz. bir bilecik bir afyon,dedikodu olmaz kimse kimse hakkında konuşmaz, muhabbetleri iyidir sıkmaz.
ben sultandağı'ın da yattım ,çıkardım ara sıra lokanta -kahve yada iki tek fazla yok tabi kimse kimsenin arkasından konuşmaz.
örneğin polisler uymuşlar olay yok,otel bulamadım git karakol da uyu sabah çorba gelir...
yemekleri falanda düzgündü.

ben bir ara eskişehir -inönü'de kaldım , 81 vilayetin 60'ının gezmişimdir ,kalmışımdır .
inönü gibi dedikodu yapılan yer görmedim melaike gelse orospu yaparlar o derece .
bırak kadınları kahvede erkekler yapar dedikodu,biri masadan kalkmasın karısı motor olur ,10 gün kadar kaldım aman kalmaz olaydım, bir arkadaşım oldu o da kaynanasını sikti boşandı sonradan rezil yer.