bugün

chp tarafından iş bankası yönetim kurulu üyeliği ne atanan bir zamanların atacan siyasetçisi. yeni kapitalist.
bülent ecevit bir dönem tofaş-kartal marka arabaya binerken "bizim evin orda bi at arabası var isterse ona binsin" gibisinden bir şeyler söyleyen sinirli şahsiyet.
görsel
görsel
rasim ozan'la iyi kapışmaktadır an itibariyle.
Cnntürk e telefon bağlantısı yapmıştır az evvel.
nagehan alçı keskin in konuşmasına müdahele etmiş ve canlı telefon konuşmasını kestirmiştir.
az önce nagehan alçı'yı sağlı sollu tokatlamış adam. verdi veriştirdi. helal olsun.

--spoiler--
siz iktidarı aklamaya çalışıyorsunuz.
--spoiler--
siması aziz yıldırım ı andıran siyasetçi.
Tayyip Erdoğan için "Muhtar bile olamaz" başlığıyla verilen manşet haberi yazan muhabir.

Özkök demiş ki:
- Radikal gazetesinde o haberi yazan arkadaşımız Adnan Keskin bugün Taraf gazetesinde çalışmaktadır ve Türkiye'nin en iyi yargı gazetecilerinden biridir.
http://www.ensonhaber.com...ciklamasi-2013-09-10.html
elinde uzun süre mikrofon bulunmaması gereken siyasetçidir.
beni ciddi anlamda yanlış anlamış siyasetçi. oysa ben kendisinin namus ve dürüstlüğüne haddim olmayarak hem kefil hem de şahidim.
9 Ocak 1942, Çivril, Denizli, Türkiye), Türk siyasetçi.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest Avukatlık, 5.(XVI), XVIII., XIX., XX. ve XXIV. Dönem Denizli Milletvekilliği ile Bayındırlık ve iskân Bakanlığı yaptı. Deniz Baykal tarafından iş Bankası yönetiminde göreve atandı. Evli ve 2 Çocuk babasıdır. Sosyaldemokrat Halkçı Parti Genel Sekreter yardımcılığı ve 1995-1999 yılları arasında da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreterliği görevinde bulundu. 12 Haziran 2011 seçimleri seçimleri sonucunda oluşan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde idare Amiri olarak görev aldı. Türkiye-Etiyopya ve Türkiye-isveç Parlamentolararası Dostluk Grupları üyesiydi. 30 Temmuz 2012 - 30 Eylül 2014 tarihleri arasında CHP Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden sorumlu Genel Başkan yardımcısı olarak görev yaptı. Haziran 2015 Türkiye genel seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi'nde yapılan ön seçimde aday olmayı başaramadı.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Adnan_Keskin
beni yanlış anladıktan sonra herkes ve herşeyi yanlış anlamaya başladı..KSK Belediye Başkanlığını,bir Konak nüfusuna kayıtlıya peşkeş çekerken;çok iyi bir insan hakları savunucusu olarak milletvekilliği görevini yerine getirebilecek;Sema Pekdaş'a da başarısız bir Konak Belediye Başkanlığı yolunu açmış siyasetçi.
(bkz: MURAT HAZiNEDAR)
(bkz: BATTAL iLGEZDI)
(bkz: EMiR SARIGÜL)
gibi isimleri CHP'ye armağan eden siyasi meVta.