bugün

neden bilmem ama çok asil ve çekici buluyorum,arkadaşlarımda bir o kadar çirkin bulur.
Canlı performanslarda sesi felaket olan şarkıcı.
Sesi normalde güzeldir ama canlı performansta çok detone oluyor ve ses tonu değişik oluyor.
hello, it's me...
ingiliççem bitti gideyim ben.

kaliteli bir sanatçı.
Türk kökenli ünlü şarkıcı.
Destekli sütyenin a* Koymuş (adını) ünlü sanatçı. Korselerden patlaması yakındır. Güzellik uğruna sağlığını hiçe sayan kadınlardan bir tanesi. Yazık günah. ismi de komik zaten adale gibi bir insan çocuğunun adını neden böyle koyar. Çocukken ismiyle göt diye çok dalga geçilmiştir. Geçilmediyse bile ben geçiyorum.
Kırmızı tuhaf elbisesiyle kocaman bir deniz anasını andıran kadın. Aboouv.
kilosunun kimseyi ilgilendirmediği, eleştirilecekse sesinin eleştirilmesi gerektiğini düşündüğüm zaten sesiyle de beni benden alan şarkıcı kadındır. when we were young ile her seferinde tüylerimi diken diken eder, yaptığı her işin hakkını veriyor. helal olsundur.
Günde 5 doz when we were young almassam olmuyor arkadaş
Dünyada eşi benzeri olmayan bir ses.
kas.

bay dı vey, sesi olağandışı. someone like you kopartır.
kas olarak algıladığını varsayarak, mizah yaptığını zanneden yazarların beyanıyla hiç edilmiş başlıktır.
Kesinlikle bir balondur zaten tipi de balon gibi. Hello diye şarkı yapmış mix yapıp hızlandırıyorlar yavaşlatıyorlar yine bişeye benzemiyor. Herkesin eleştirdiği amerikan popçularının birbirinin aynı şarkıları bile buna bin basar.
Hello isimli şarkısı 2 milyara ulaşmak üzere
Kadına bak,6 ayda 2 milyara ulaştı şarkısı.
Birde bruno mars a bakın.Bir şarkısı 1 milyarı 5 yılda zor buldu.
Mükemmel bir kadın.
Lady Gaga kendisiyle çirkin diye dalga geçmiştir ve Adel'in cevabi; "en azından yüzüm güzel"
sevimli, sevecen, sesi güzel bir hanımcağız. bir de kalkıp işi gücü yok ahmet kaya şarkısı çalmış diyorlar. ayıp lan.
Bu kadına Türk Sanat müziği okutacaksın ve oturup beraber rakı içeceksin. seni dert buhranına sokup çıkarabilir.

Öylesine muazzam bir ses. Öylesine muazzam bir şarkı okuma yeteneği.
ingiltere'nin gelmiş geçmiş en zengin kadın şarkıcısı ünvanının sahibi. serveti yaklaşık 350 trilyonmuş.

http://www.ntv.com.tr/gal...%2cJWkhs73h90O69F4jKa639w
makyajsız hali ile instagramı sallamış
hürriyet gazetesinde makyajsız resmini gördüğüm şarkıcı.

http://www.hurriyet.com.t...kyajsiz-fotograf-40199581

adele değil lan bu, bildiğin göbek.
Hello from the other side.
(bkz: kas)
makyajsız hali;

görsel
(bkz: ayara niyetlenip yazara bakınca vazgeçmek)
şarkıları çok güzel, insanı kendine bağlıyor. Diğer sanatçılardan farklıymış gibi bir his uyandırıyor. Ne bileyim diğerleri gibi kendini kanıtlama peşinde değil. Çünkü zaten sesi bir kanıt.
Okunuşu Adel olan sanatçı.
maşallah tosun gibi abladır. evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar