bugün

(bkz: rolling in the deep/#14587865)
grammy gecesinde fazlasıyla hak ettiği ödüllerine kavuşmuş müzisyen.
54. grammy ödüllerinde salondaki herkes tarafından, ki bu herkes için de paul mccartney de var, ayakta alkışlanmış kişi. şöyle bir durup salona baktı. bir insan hayatında çok defa yaşamaz böyle bir onurlandırmayı, o da kendisini alkışlayanlara bakarken bunu düşünüyor gibiydi.
tek kelimeyle anlatmak gerekirse overrated.
bazılarının ismini bodoslama "adele" diye telaffuz ettiği sanatçı.
ilişkisi için müziğe 5 yıl ara verdiğini açıklamıştır.

--spoiler--
"4-5 yıllığına defolup gidiyorum, sürekli çalıştığımda ilişkilerim mahvoluyor" "böylece aşık ve mutlu kalacağım. ne yapacağımı bilmiyorum'' ayrılıkla anılmaktan rahatsız olduğunu dile getiren adele bundan sonra asla ayrılık konulu bir albüm yapmayı düşünmediğini de ekledi. (hürriyet magazin)
--spoiler--
müziğe ara vermesi üzen sanatçıdır. Ayrılık şarkısı yapmayacakmış. Halbuki ayrılık şarkıları onunla çok daha başka oluyordu.
6 grammy almasına şaşırdığım sanatçıdır. lady gaga'ya ödül kaptırmamamıştır. öbür yandan müziğe ara vermesi şaşırtıcı ve üzücüdür.
çok dinlediğim, bildiğim bir şahıs değil. son dönemdeki popülerliği sayesinde biliyorum sadece. şu son haberi gördüm. müziğe ara vermiş, hem de 5 yıl. teoman ı hatırlattı bana, ama o en azından mantık çerçevesine oturtulabilir. bu çok daha malca geldi bana. müzik yapmak dediğimiz şey sabah 8, akşam 5 çalışmak mıdır ki bu kadar net sınır koyabiliyorsun? tam 1825 gün sonra, kendini hazır hissedip, ilişkilerini yoluna koyup, müzik yapmaya mı başlayacaksın? saçma ötesi. yapmak istemiyorsan, bir süre çalışmalarıma ara veriyorum, albüm çıkarmayacağım, kendimi hazır hissettiğimde döneceğim dersin, olur biter. 4-5 yılmış, pehh.
ankarada konser vermeden önce ne arasıymış diye merak ettirmiştir.
neo soul müziğin carlos tevez'i. aileyi ya da manitayı kariyere tercih edenlerden. demek ki aşırı başarıya doyunca insanda bir sıkılma, tadında bırakma hissi doğuyor. çünkü diğer albümde kendisinden daha çok şey beklenecek.
kendisinin 5 yıl ara vereceği haberi asılsızdır.

bu ayın 21'indeki brit awards'tan sonra stüdyoya kayda gireceğini resmi sitesinden doğrulamıştır.

"I've a few days off now, and then it's the Brit Awards here at home and then I'm straight into the studio. BOYYAHH! 5 years? More like 5 days!"

http://adele.tv/blog/412/...ite-number-but-now-it-s-6
adel diye okunan.

amk hep adele derdim ben buna, adel miş ya adı.
set fire to the rain şarkısında 'watched it pour' diye bağırdıktan sonra ağzı ısırılası kadın. öpüpte başa koyulası, yemeyip yanında yatılası.
sigara içiyormuş çok üzüldüm öğrenince bu sesi fazla uzun süre duyamayacağız kendine yazık ediyor.
23 yaşındaymış hiç göstermiyor ya neyse... sevgilisi yüzünden sanatına ara vermiş olması şaşırtıcı gerçekten, ulan hani aşk ilham verirdi. tabi bu şöhreti bıraktıracak bir aşk bulması daha da şaşırtıcı...
27 sine geldiğinde intahar etmesini bekliyoruz. (bkz: genç siğiller rahatsız)
5 yılını sevgilisine ayırmak istiyormuş. zaten ses tellerine sebep olan şey sevgilisinin penisiymiş.
tanım: bir gecede en çok ödül alan sanatçılardan biridir.

(#14604441)
hakkındaki asparagas haberlere inanılmaması gerekir.

not: en azından bir son sayfayı okuyun arkadaşım.
o kadar şarkı yazınca herif geri döndü tabi bizim hatuna. sen misin şişman diye ayrılan? köpek gibi geri döneceksin ey adele'in eski sevgilisi! boşuna mı bu kadın okudu o, don't you rememberları, someone like youları set fire to the rainleri? he boşuna mı? ayrılırsan geri gel adele, bizim ergen sanatçılarımızdan sonra bir sen kurtarıyorsun melankolik durumları.
27 yaşında ölmese bari dediğim, sesine bayıldığım ancak tarzım olmayan müzik türünü yapan kadın sanatçı.
akşam akşam 5 sene müziğe ara vereceğim diyerek üzen sanatçıdır.
topladığı ödüllerden sonra müziğe ara vermiş, ingiliz hanım.
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar