bugün

nickinde derin anlamlar bulunan yazar. son model 9. nesil torun. kutsuyorum seni evlat. koştursun efenim sözlükte. *
söylemek istedikleri nickinde anlatmak istedikleri ise hecelerinde saklı. hoşgelmiş .

(bkz: am mı lan o)
http://inciswf.com/1286547398.swf
(bkz: #15717239)

japon ordusu deniz piyadesi. öperim kocaman en yımışak yerlerinden. samimi şey seni...
adamın ta kendisi.
Degisik bakis acisi olan yazar, hosgelmistir ayrica.
çılgnsın biliyorum tıvıs-tıvıs *
adın da sanın da yok bunu biliyorum

-bir yolunu bul babanın spermine geri dön

-keşke sen de, mastırbasyon krizleri sırasında gitseydin lağımlarda kalsaydın

-keşke isyan etseydin, keşke o rahmi döllemeseydi

-keşke şu dünyaya gelmeseydin

keşke...

der giderim.
lakabı metal fırtınadır.
karşılıklı nick altına girilmesinden hoşlanmayan yazar.
#(#16204576) güzel yazmıştır!...
Son zamanlarda popüler bir hitap şeklini nick edinmiş, son iki harfe verdiği önemle tanınmış yazardır.
#19699128 güzel tespit yapan yazar.
(#19898809). adamın son iki harfi değil dibi olduğunu göstermiştir.
(#19901776) katılmamak elde değil,saygılar.
(bkz: düz adam)
"Kendi hayal dünyası"
Benim öyle bir dünyam yok ama seni bilemem.
Tanım: psikonörolojik sorunlu yazardır.
(#23392401) devlet üniversitelerini ve devlet kurumlarını akp'nin zanneden beyin fakiridir efendim. neymiş, akp'nin belirlediği bütçeyi harcıyormuşuz. akp'liler kendi cebinden veriyor di mi o bütçeyi, bizim vergilerimizle değil, öyle mi? olm bir partinin taraftarlarının zeka düzeyi niye bu kadar olabilir ki ya?
(bkz: A-Majör) Adamın son iki harfidir.
Bir yazar.
"Kaslican"
Hehehehe.
telefondan konuştuğum adam gibi adam yazar.
yüreğinin temizliğini yaptığı işlerde göstermiştir bazıları vardır haset gösterir bazıları gönlünü.
sürekli muhalif entryler girmekte olan, iyi bir beşiktaşlı olduğunu düşündüğüm, şimdilik yüzde 49 gıcık yazar. izleyip görelim ve kararımızı verelim.
Zeki ve Hoş sohbet yazar. Karşılıklı olarak simulasyon kuramını anlamadığımızdan konuşup serdar ortaç dinlemediğimiz günlere hayıflanmışlığımız vardır

Birde
Zizekçi. Bodilartçı. Benjaminci'dir.
9 liradır.
Adamin hasidir. Delikanlinin özütüdür. Rafine insandır. Süpervizördür. Kollayan, koruyan bir bilgedir. Kutsidir o, olsa olsa.

Arzu halini dirayetten nemlendiren payetahtın pir-u pak vecbidir,
Bu muteber hamasetten paklanır, tombalak kabridir...

Yeni yazdığım bu beyiti kendisine armağan ederim, saygıyla beraber.
Kendisi çok da gerekli değildir. Ayrıca bu söz sadece sana değil; aynı zamanda yalakana.