bugün

radyo uludağ'dan benim yüzümden atıltığına inanan yazardır. kaldı ki radyo uludağ'a hiç girmedim. en yakın zamanda gözlerini kontrol ettirmesini ve attığı mesajlarda nasıl bir uslup kullanılması gerektiğini öğrenmesi gerekmekte.
-şaka mısın?-
(#6675736) gecenin bu vakti yarmıştır.
akşam akşam beni takma adıyla gülümseten yazar. pes 2010 penaltılarıyla ilgili konferansı da okunmaya değer.
(#7536632)
benim, facebook'a dönmemle uzunca bir süre* dalga geçmektedir. lakin facebook manyaklarının intikamımı an itibariyle aldıklarını öğrenmemle erol taş kahkahası* atmıyor değilim. kendisi bildiğin insan olmasına rağmen kendi adı ve fotoğrafıyla fake bir hesap açılmış. * buradan facebook manyağına selam eder, kendisine de öpücüklerimi gönderirim. *

düdüt: silinmiş be! daha hevesimi alamadan, dalgamı geçemeden... *
nick seçiminde beni benden almış olan yazar kişilik.
(bkz: dilime dolandı)
nicki çok hoşuma gitmiştir. geçmişi hatırlatmıştır.
(bkz: halı saha maçı)
kanımca sınıf arkadaşım olan yazar lakin kim olduğunu bilmediğim yazar. (bkz: sakarya işletme)
nickini okuduğumda bana eski günlerimi hatırlatmış, gülümsetmiştir.
(bkz: adamın devam etti)
en az atan alir spor kadar yaratıcı bir rumuza sahip yazar.

bu cümleyi kurmaya sebebiyet veren adamın o an ki statüsü 4. hakemlikten fifa başkanlığına kadar gider.

(bkz: alayına lacivert)*
bir de adamın devam ediyor vardı ki of of.
ironinelere güzel dikkat çeken yazar.
(bkz: adamın devam etti)
Gol diyen adamın üzerine takım arkadaşları psikolojik baskı kurarlar ve olaylar ondan sonra gelişir.
bugun gördüğüm hemen her iyi entrye imzasını atmış sağlam bir yazar. devam efendim ellere zeval gelmesin.
güzel nicki ile tebessüm ettiren yazar.
eski mahalle maçlarından bir sözü daha getirdi aklıma.
(bkz: omuz omuza) faul yok yani. adam son nefesini verse o mücadele omuz omuzadır. doğrucu davut yine işbaşındadır.
adamımızın gol demesiyle göt gibi kaldığımız 10 saniye önce çığırırken şimdi ses çıkaramadığımız durumdur.
burada saçmalaya devam etmektedir. ===> https://twitter.com/adamingoldiyo
aile salonumuz 3. sayfamızdadır.
mahalle maçlarının olmazsa olmazları..