bugün

mahalle maçlarının olmazsa olmazları..
aile salonumuz 3. sayfamızdadır.
burada saçmalaya devam etmektedir. ===> https://twitter.com/adamingoldiyo
adamımızın gol demesiyle göt gibi kaldığımız 10 saniye önce çığırırken şimdi ses çıkaramadığımız durumdur.
güzel nicki ile tebessüm ettiren yazar.
eski mahalle maçlarından bir sözü daha getirdi aklıma.
(bkz: omuz omuza) faul yok yani. adam son nefesini verse o mücadele omuz omuzadır. doğrucu davut yine işbaşındadır.
bugun gördüğüm hemen her iyi entrye imzasını atmış sağlam bir yazar. devam efendim ellere zeval gelmesin.
Gol diyen adamın üzerine takım arkadaşları psikolojik baskı kurarlar ve olaylar ondan sonra gelişir.
(bkz: adamın devam etti)
ironinelere güzel dikkat çeken yazar.
bir de adamın devam ediyor vardı ki of of.
en az atan alir spor kadar yaratıcı bir rumuza sahip yazar.

bu cümleyi kurmaya sebebiyet veren adamın o an ki statüsü 4. hakemlikten fifa başkanlığına kadar gider.

(bkz: alayına lacivert)*
(bkz: adamın devam etti)
nickini okuduğumda bana eski günlerimi hatırlatmış, gülümsetmiştir.
kanımca sınıf arkadaşım olan yazar lakin kim olduğunu bilmediğim yazar. (bkz: sakarya işletme)
(bkz: halı saha maçı)
nicki çok hoşuma gitmiştir. geçmişi hatırlatmıştır.
nick seçiminde beni benden almış olan yazar kişilik.
(bkz: dilime dolandı)
(#7536632)
benim, facebook'a dönmemle uzunca bir süre* dalga geçmektedir. lakin facebook manyaklarının intikamımı an itibariyle aldıklarını öğrenmemle erol taş kahkahası* atmıyor değilim. kendisi bildiğin insan olmasına rağmen kendi adı ve fotoğrafıyla fake bir hesap açılmış. * buradan facebook manyağına selam eder, kendisine de öpücüklerimi gönderirim. *

düdüt: silinmiş be! daha hevesimi alamadan, dalgamı geçemeden... *
akşam akşam beni takma adıyla gülümseten yazar. pes 2010 penaltılarıyla ilgili konferansı da okunmaya değer.
(#6675736) gecenin bu vakti yarmıştır.
radyo uludağ'dan benim yüzümden atıltığına inanan yazardır. kaldı ki radyo uludağ'a hiç girmedim. en yakın zamanda gözlerini kontrol ettirmesini ve attığı mesajlarda nasıl bir uslup kullanılması gerektiğini öğrenmesi gerekmekte.
-şaka mısın?-
güzel bir nicki olduğunu herkes söylemi$ bu yazarın. bende yaptığı metalci açılımına $eyedicem, açılıma katılmakla beraber bu bahaneyle '$u'cu, bu'cu' olayını sonlandırma kampanyası ba$latmak istiyorum.

ha bi de; 'atan kazanır' vardır.
kendisine hafo diye hitap ettiğim videolarla kafayı bozmuş ve yakın zamanda büyük bir trafik cezasına (865 tl) kurban gitmiş olan 6. nesil yazar kardeşimdir.

not:15 gün içinde ödediği için de 150 lira indirim uygulanmıştır.
(bkz: gülümseten nickler)
nick i ile yüzümdeki gülümsemeyi baki kılmış kişidir.