bugün

güzel bir hareket. acun bey memleketi çağdaş seviyelere taşıyan başbakanımızın rahmetli annesinin ismini yeni doğan kızına vererek takdir gerektiren bir iş sergilemiştir.
devrin adamı olduğuna kanıttır.

buram buram terem yağ kokar. of canım çekti, şöyle tereyağlı pilav olsa da yesek.
seçimden sonra başka parti gelirse ne yapar acaba. az temkinli olup tenzile su koysaymış keşke.
YALAKALIKTIR.
kızının ileride babasına küfürü basıp, evi terketmesiyle sonuçlanacak olayların başlangıcı, iyi takip edin bu olayları.
(bkz: tenzile kaç koyun ediyor)
serbest çağrıştı.
mantıklıdır aslında. 18 yıl kadar koyun sayısından iktidar değişmeyecektir. Sonrasında iktidar değişirse isim de değiştirebilir.
hayirdir acun yeni bir projedemi yer alacakmış?
bu işte en çok acunun eşine üzüldüğüm olaydır. düşünsenize seviş,hamile kal, 9 ay karnın da taşı,amından çıksın ve adı tenzile olsun.. neyse amk hüloooooooğ diyelim acun için.
zorlama hareketler bunlar ve yalama.
acun bey ve eşini ilgilendiren karardır. her ne kadar kendisine ve yaptığı işlere "kıl" olsak da çocuğun ismine karar veren anne-babadır. bizi ilgilendirmez.
hafifim hafifsin hafif. aa uçuyoooo. tenzile erdoğanın öldüğü hafta programını yayınlamamıstır, 26 şehit verilen yakın zamanlarda ekranları kahkahalara boğmuştur. ya esas koyan ne biliyor musunuz? çıkıp televizyonda kankan gibi amcanın oğlu gibi hissettiriyor ya o koyuyor be. diyorsun ki adam gibi adam samimi kazandığı para helal olsun, sonra şu yaptığını görüyosun kendine kızıyosun böyle birine neden inandın ki diye. aynı şey başbakan için de geçerli, helal diyosun bak emperyalist güçlere kafa tutuyo amerikaya israile, bak diyosun suriyede zulum var dunya ses cıkarmıyo dunyayı elestiriyo aynı adam amerikan askerleri ıraktan geri donerken sag saglım donmeleri için duacı oluyo, polis kurşunuyla halkı ölüyo çapulcu terörist diyo. içi özü kelamı bir olmayan insana bizim köyde ne derler bilirsiniz, saygısızlık yapmayalım padişahımıza anlayan anladı.
'tenzile kaç koyun ediyor' diye kendime deli sorular sorduğum olay.
lılıca soyismini almasından evladır.
türkiyenin en sanslı aynı zamanda insanlara zararlı program sunan yapımcı ama çok şanslı tayiptten bir kanal bekliyor.
eeee çorbayı alıyor, iyi bir gelecek sağlıyor belki de. bu devirde herkes mamaya bakıyor, yadırganmaması gerek.
(bkz: yalakalıktaki son nokta)
25. dönem akparti milletvekili aday adaylığını belli etmiştir.
yılın yalamalığını yapmıştır hayırlı olsun.
her yerinden komedi unsuru çıkan olay;

başbakan'ın deyimiyle ''veled-i zina'' olan çocuğa, tayyip erdoğan'ın annesinin adının verilmesi.

şimdi çok basite indirgeyip; ''yalama'' vb laflara gerek yok. acun ılıcalı az iş ile çok paralar kazanan ve bunu mevcut düzende, ''gerekliliği'' en iyi şekilde uygulayan biri, biraz zeki.
bu hareketiyle diğer göt kıllarından bir kaç adım öne geçmiştir acun ılıcalı. Taktir ettim.
recep tayyip koymadığına dua etmek lazımdır.
helal olsun acun' a. dadaş abim benim.
iktidar değiştiği zaman bu insanin ne hallere gireceğini düşünüyorum da çok keyfli bisey çıkacak ortaya beyler.
(#21128014)