bugün

bir çorabı ikinci kez giymeyen acun ılıcalı olayıdır.

http://www.medyaradar.com...n-liralik-corap-aldi.html
ne güzel memleket kimileri çorabının ucu sökülünce iğne iplikle diker, kimileri 21 bin dolarlık çorap alır.
Hani adaletini sikeyim dünya dersin ya işte öyle bir durum bu.
saygı duyamadığım lüzumsuz eylemdir. muhtemelen "abiii gel ablaaa gel çorap sadece 30 tlci"den almış çoraplarını.
alkış gerektiren hareket. çünkü herkes bunu yapamaz. bir çok insan utanır bunu yapmaya.
adamda nasıl bir ev varsa artık 700 çorabı hangi odada hangi dolapta saklıyorsun be adam. 3+1 ev tutsan anca sığar o kadar çorap.
21 bin liraya çorap fabrikası kuracakken sadece 700 tane çorap almak, insanın içini yakar. ama bu acun ılıcalı
(bkz: arap yağı bol bulunca kıçına sürermiş)
(bkz: para var huzur var)
sonra çıkar hayır sever, iyilik timsali cici cici takılır televizyonlarda. götüne soksun o kadar çorabı.
soğuk kış günlerinde ayaklarına giyecek bir çift çorap bulamayan küçük çocukları getiren garip haberdir. ne diyelim 'ayağına sağlık'.
--spoiler--
ilıcalı’nın yakınları yapımcının bu takıntısının askerlik günlerinden kalma olduğunu söyledi. iddiaya göre askerlik yaparken birkaç gün üst üste aynı çorabı giymek zorunda kalan acun ilıcalı, "çıkınca bir çorabı sadece bir gün giyeceğim" demiş.
--spoiler--

ve acun o gün bir söz verdi kendine...
saşlkdşlakl

allah akıl fikir versin dediğimdir.
türk halkına müstahaktır.
TElevizyonda dökülen gözyaşının her damlasının bir elmas değerinde olduğu bir kez daha anlaşılıyor.
bizim izlediğimiz programların reytingleri sayesindedir.
bende bir çorabı birkez giyerim. demek ki acunla ortak yönlerimiz varmış.

not: benim aldığım çoraplar 1 tl.
lahmacun 50 lira olunca çorabın 30 lira olması koymaz bazılarına.
Bazı eblekler de hala sms atsınlar survivor 'a.
Sanki sms le eleme yapılıyor.
Müstehak bize müstehak. Adalet sende sadece bayan ismiymişsin!!!
30 tl ye çorap al. sonra bir kere giy at. ne ara böyle bir takıntısı olmuş ki?

zannedersin çocukluğundan beri 30 tl lik çorapları giyer giyer atarmış. lan annem beynime beynime vurur terliği mal mısın amk?
o çoraplarda hepimizin hakkı var.
Günde 30-40 tl için akşama kadar hamallık yapan insanlar tanıyorum. Sonra sözlüğü açıyorum ve bu başlığı görüyorum. Daha da bir şey demeyeceğim. Ben gidiyorum.
ilahi acun o kadar çorabı nerene sokacaksın demek istediğim durum.

rezalet.
şımarıklık mı desem görmemişlik mi bilemediğim olay. neymiş efendim bir giydiği çorabı bir daha giyemezmiş, ulan memlekette bir çorabı artık tabanı eskiyip dikilemeyecek delikler açılana kadar diyen insanlar var görgüsüz herif!

çorabın tanesi 30 liraymış. yukarda bahsettiğim insanlar o çoraplarını elli kuruşa pazarlardan alıyorlar.
parayi tuvalet kağidi olarak kullandiğinin ispatidir.
insanlar niye bu kadar garipsemiş olayı anlayamadım. günde 50-100 bin tl kazanan bir insandan çorabı bizim gibi 1 sene yıkayıp tekar giymesini mi bekliyorsunuz?
zenginin malı ve züğürdün çenesi yanyana gelmiş sanki. tamam doğal olarak olayı eleştiriyoruz. gelir dağılımında eşitsizlikten, adaletsizlikten, israftan bahsediyoruz ama girilen entrylere baktığımda adını feriha koydum tarzı acındırmalardan başka birşey görmüyürum açıkçası.