bugün

(img:#2273059)

beni merak eden varsa.
sanmiyorum da.
Bilmiyorum ki, hiç konuşamadık bugün kendisiyle.
birileriyle sexting filan yapıyordur kesin.
Umarım gönlümü almak için bir kamyon çiçek sipariş etmekle meşguldür.
Eve yeni gelmiş yemek yiyodur muhtemelen.
(bkz: hangisi)
Hiç bi fikrim yok.
kendi duygularını izlediğin zaman bulabileceğin cevaptır. onun ne yaptığı, nerde ve kimle olduğunu, en çok kurduğu cümleyi, yediğini ya da içtiğini, kafasını neyle meşgul ettiğini düşünmüyorum. bunlar zamanla sıkıyor. duvarı zımparalamaktan bir farkı yok. yoruyor ve bezdiriyor. kendimi ve duygularımı izlerim. önemli olan benim ruhiyatım ve fiziksel durumum. çünkü ben yoksam o da yoktur. başkaları için vardır ama benim için yoktur. dünyaya yok sayılmak için gelen insan kim acaba, ben miyim yoksa o mu? benim merak ettiğim bu sorunun cevabı.
Kimseyi üzmek istemem ama, belki de elalemin yavşaklarına utangaç maymunlu gülücükler atıyodur.

Belki..

Siktir edin boşverin. Kaderdaslara selamlar.
şu anda şimdi ne yaptığı merak edilen biri hakkında kişinin kendi kendine sorduğu soru. böyle bir anda gelir, fark edersin ama atamazsın da kafandan hemen. biraz düşüneyim bari gelmişken dersin, ama o inadına gitmek bilmez.

tanım: tehlikeli soru. böyle durumlarda sorunun geleceğini sezdiğiniz an kalkıp çay demleyiniz. beyni yanıltıp kafasını karıştırmamız gerek çünkü. bu gibi şeyler yaparsanız aklınızdan çabuk gidecektir, tabii başarabilirseniz.
serbest çağrıştı.

O şimdi ne yapıyor
şu anda şimdi, şimdi?
Evde mi, sokakta mı,
çalışıyor mu, uzanmış mı, ayakta mı?
Kolunu kaldırmış olabilir,
— hey gülüm,
beyaz, kalın bileğini nasıl da çırçıplak eder bu hareketi!...—

O şimdi ne yapıyor,
şu anda, şimdi, şimdi?
Belki dizinde bir kedi yavrusu var,
okşuyor.
Belki de yürüyordur, adımını atmak üzredir,
— her kara günümde onu bana tıpış tıpış getiren
sevgili, canımın içi ayaklar!...—
Ve ne düşünüyor
beni mi?
Yoksa
ne bileyim
fasulyanın neden bir türlü pişmediğini mi?
Yahut, insanların çoğunun
neden böyle bedbaht olduğunu mu?

O şimdi ne düşünüyor,
şu anda, şimdi, şimdi?...

23 eylül '45 *
Öğrendim toplantıdaymış.
Ders çalışıyor olmasını dileyerek cevapladığım sorudur.
muhtemelen bilgisayar başında yan gelip yatıyordur.
(bkz: bok)
buyuk ihtimal ders çalışıyordur. (bkz: zalım eski sevgili)
sırf kendisine eziyet etmek için sorulmuştur, ve sorulmaya devam eder.
ankara ayazında, akşam yemeğini ailesiyle birlikte yemiş odasına kapanmış ders çalışıyordur, çalışkan hatun.

(#20201358)
telaş gerektirmeyen, var sayımların bolca yapılacağı sevgiliye yöneltilen ama kendisine ulaşmayan sorudur. muhtemelen kendisi de facebook twitter takılıp, mouse tutan eli sıcaktan terliyodur. arada tuvalete gidiyordur falan.* *
Bir başkasını düşünüyordur. Tabi arada ters bir durum varsa.
flash tv'de halay çekmiyor veya esra erol'un programında aylık gelirin ne kadar diye sormuyorsa çok da düşünülmemesi gereken sorudur.
hatun kişinin mastürbasyon yapıyor olma ihtimalinin olduğu durumdur. *
merak edilen kişinin sormadığı sorudur.
düşüncelerin en boktanıdır. paranoyaların başlangıcını oluşturur. bazen sadece "siktir et" dersin.
belki de bu şarkıyı dinlemiyordur senin gibi. ama dinleyecektir. poisonblack - the living dead. dinleyeceğini bileceksin ama ne hissedeceğini bilemeyeceksin.