bugün

birisi kurtlar vadisi'ndeki uyuşturucu üreticisi, diğeri breaking bad'deki uyuşturucu üreticisi. abuzer kömürcü işini pislik içinde yaparken, walter white temiz ve steril bir laboratuar ortamında yapar. abuzer kömürcü eroin üretirken, walter white metanfetamin üretir.
her türlü abuzer kömürcü' nün alacağı versus. kemeri yeter.
Gale Boetticher'dan geliyor:
"To a.k. My Star, My Perfect Silence"

a.k. da küfür gibi durdu lan burada.
görsel
abuzerin gözlükleri yeterdir.

(bkz: lan it)
abuzer cinsel sorunları olan oğlunu "al şunu bi okut, eti senin kemiği benim!" diyerek walter'ın rahle-i tedrisine verebilir.
Anneni mi Daha çok Seviyorsun Babanı mı Sorusunun Cevabı gibidir.ikisi de Efsanedir.
ferrari mi lamborghini mi kıyaslamasıdır.
abuzer yokluktan gelmedir, zorluğu görmüştür.
walter ise burjuva kimyageridir. bazı şeyleri kolay elde etmiştir.
tabi ki de abuzer reis.
nirdeydin lan it... alır.
Abuzer reis hardcore uyuşturucu yapar fakirdir
Walter ise çalarak uyuşturucu yapar.
walterin erdal gibi bir it oğlu yok kazanan walter white.
züriyetsiz.
Taşahlarını ben almadım mı lan it. Al bu garıyı nerden aldıysan oraya götür. Ve
abuzer pisliktir sadece eroin üretmez. bilen biliyor.
dünyanın en kaliteli versus başlığı.
Walter White mektepli, Abuzer kömürcü alaylı, Walter White karısına ve oğluna tapan, Abuzer kömürcü ne karısını ne de oğlunu sallayan, Walter White düzenli ve simetrik, Abuzer kömürcünün evinden böcekler kaçıyor.

En önemli olay ise eğer Walter White Abuzer kömürcü ile çalışsa yan yatmaz, çamura batmazdı.
her türlü abuzer kömürcü'nün alacağı versustur. eğer it erdal ord. prof. abuzer kömürcü'yü kahpece öldürmeseydi şu an bilimde arşa çıkmıştık. yazık oldu. rip.
Versusu yapanın Ordinaryüs profesör abuzer kömürcünün kendini vasıfsız kimya öğretmeni walter white ile karşılaştırdığı için “zürriyetsiz it” diye kemeriyle dövüleceği başlıktır.
Biri çok karizmatik
Diğeri çok tipsiz.