bugün

bir abinin kardeş sevgisiyle kıyaslanamayacak kadar fazladır.
sömürerek sarımsaklı - yoğurtlu yaprak sarma ve zeytinyağlı lahana sarmasına yönlendirdiğim sevgidir, yine de sevgisi artar bir yerlere sığmaz olur. allah ne muradı varsa versin . anam o benim anam !
aplalarımın kralıyımdır.
istediğimi söylerim, bağırırım, ufak tefek konularda göstere göstere haklarını yerim.
onu yapın bunu yapın derim. telefonla aradığımda nbr kız derim.
asla sesleri çıkmaz. bana verdikleri karşılık hep sevgi doludur.
normalde var ya başkalarına öyle cadıdırlar ki, kocalarının bile ödü kopar onlardan. zuhaaaa. falla bak.
Abla yeri geldiğinde sığınılacak bir liman, yardım eli, sıkıştığında adeta bir bankamatik, şefkat dolu bir kucak, en yakın arkadaştır.
tek çocuk olan benim hissetmediğim sevgidir.
ablam olmadığı için bilemeyecem çok sever mi sevmez mi.
Bu başlığı hortlatan hep kiz.

Ilginç.

Bizim ablamız olmadi abimiz de.
Kardeşimiz var iyi ki var. Abi olmak başka.

Çok iyi bir abi değilim ama abi olmanın coşkusunu özellikle ilkokul yıllarımda yaşadım hissettim. Güzel bir duygu.
yoktur. ben cinayet işlememek için kendimi zor tutuyom aq ne sevgisi.
tuzak olarak açılmış bir başlık.
teyzem yoktur. iyi ki de yok çünkü 2.annem ablamdır benim. kimi zaman anneden babadan gizlenen şeyleri ablayla gönül rahatlığıyla paylaşırsınız çünkü bilirsiniz ki abla, kardeşini annesine babasına karşı ezdirmez arkasında durur. en büyük sırlarını da kardeşiyle paylaşmakla birlikte erkek ya da kız farketmez siz ablanızın bacısı olabilirsiniz (bkz: ben) çünkü kadın muhabbetlerinde çocukluktan beri annenizin ve ablanızın yanında olduğunuz için özel durumlardan tut, sevgili durumlarına kadar sizinle paylaşır. canı sıkıldığında da sizin suratınızı makyaj malzemelerine bular ki bu en sıkıcı durumdur. son olarak ''benim kardeşimi benden başka kimse dövemez'' diyip bana çocukluğumda bulaşan çocukları ya döver ya da tehdit ederdi içinde gizli bir abi yatarmış bunu da anlar mutlu olurdum. ablaların kardeş sevgisi budur işte anne baba bi gün gider kardeş kalır.
ablam olmadığı için bilmediğim durum.
Kardeşlerimi çok severim. Tüm çocukları severim. Çocuklar gülsün, dünya gülsün.
Tarifi imkânsızdır.
görsel
doğru önermedir. o yüzden hep bir ablam olsun istemişimdir. çünkü anne merhameti taşırlar kardeşlerine karşı ve bazen daha da yakın olabilirler.
istisnalar vardır elbet.