bugün

erkeklerin 3. kız arkadaştan itibaren söylemeyi adet edindikleri klişe söz. ne ilk olacaktır ne de son.
bazı şeylerin deneme yanılma yöntemi ile bile öğrenilemeyeceğinin en büyük kanıtı olan cümledir. her eski sevgiliden sonra bulunan yeni sevgili diğerlerinden çok farklıdır!! o sizi ömür boyu mutlu edecek kişidir. fakat farkı ancak yenisi gelene kadar sürer. bu arada sözlük be ama benim bu kız hakikaten diğerlerinden çok farklı. valla bak. *

uzun zaman sonra gelen edit: yok lan bu da aynıymış...
-abi bu kız diğerlerinden çok farklı ya
+nerden anladın?
-donu gözüküyoo
+hmm.
Halk dilinde 'maymun iştahlı' diye de bilinen, her gördüğüne yazılma girişiminde bulunan fakat hiçbirinde de başarılı olamayan, çok aşık olan model insanın dilinden çok da fışkıran söz.
+yani
-gerçekten bu kız çok farklı
+olayı ne?
-asbskgjfjk.
+ abi bu kız diğerlerinden çok farklı ya, at gibi

- travesti lan o

+ mnbcnskym :((
-abi bu kız diğerlerinden çok farklı ya...
(1 ay sonra)
-abi bu de diğer kızlar gibi...

-abi bu sefer kesin aşk bu. bu kız diğerlerinden çok farklı.
(on beş gün sonra)
-terk etti beni. bana "sen de herkes gibisin" dedi.

hayat böyle mi geçecek? bir taraf diğerini herkes gibi görene kadar mı devam edecek her şey? nedir bu "herkes gibi" sendromu. değişim onda değildir belki, belki sizin gözlerinizdir herkese baktığı gibi ona bakan...herkesten farklı olmak için gösterdiğiniz bu çaba bile sizi herkes gibi yapıyor. üzgünüm.
bütün kızların aynı olduğunu hala anlayamamış mal söylemi.

(bkz: ışıklar söndüğünde bütün kadınlar aynıdır)

-abi bu kız diğerlerinden farklı.
-nesi farklı mına koyum bir anlat bakalım.
-abi şey.. bu kızın iki klitorisi var biri üstte, biri altta.
-harbiden farklıymış lan, vay amına koyum.
bir erkeğin her çıktığı kız için söylediği söz.
3 de yetmez 5 tane verr verr ver allahım ver! şarkısını ağzına dolamış erkektir.
+ne, yoksa pipisi mi var?!
bununkisi altın kaplama usta!
aşka aşık saf oğlancık betimlemesidir, birlikte olduğu kızlardan aldığı her kötü darbe sonrası daha da buna kendini inandıran bu saf oğlan familyasına mensup olanlar darbeya kadar son kızın çok farklı olduğunu söylemekten bıkmazlar. Bu hallerinden mutlu ve huzurludurlar, çok da didaktik yaklaşmadan uzaktan gözlemlemek herkes için en doğrusudur.
bir erkeğin çıktığı her kız için söylemediği söz.
eğer söylüyorsa o kendi kişiliksizliğinden kaynaklanır; cümle ile ilgili bir sorun yok.

bu cümleyi bir erkeğe gerçekten inanarak söyleten ve uzun süre bu cümlenin doğruluğundan bile şüphe ettirtmeyecek kız sayısı azdır, ama vardır. farka gelince; farklı değildir o kız belki, ama o kızı o erkek için farklı kılan bir şey vardır. sadece onun hissettiği, sadece onun gördüğü şeyler. ve ne ondan önce vardır o şeyler, ne ondan sonra olacaktır.

tabi tekrar ekliyorum; bu cümleyi layığıyla söyleyen ve söyleten kişiler için söylüyorum bunları.
Kişinin kendini kandırmasıdır.Kız diğerleri gibi ilk günden vermeyip 2. veya 3. haftaya uzattıysa olayı farklı imajı bürünüverir erkeğin gözünde.Ama o 2. 3. hafta sonrası yine farklı kızdan eser kalmayacaktır kanımca.
bunu söyleyen kişi toplasan 3-4 kız görmüş yada görememiştir.
(bkz: topu topu kaç kız gördün lan)
patates baskıyla çoğaltılmış kızlardan farklı yapıya sahip gerçekten farklı olan kızdır.
Her hikayenin başında kurulan cümle. Sonrası bildik hikayeler.
Dedi ve ayrılınca ana, avrat bırakmadı.