bugün

türkiye'de 30 milyon kürt olduğunu iddaa eden ve hepsinin apo denen orospu çocuğunu önder olarak gördüklerini sanan kişilerin istediği durumdur.
(bkz: götüyle gülmek)
tırt entridir.
efendi olabilmek için hızmet gerekır. ne hızmetı etmıstır bu adam kurt halkına.
kürtler sadece efendi arayışı içindedirler. onun ıcın abd.ullah o.c. cıkmıstır pıyasaya.
yada cıkarılmıstır. hukuk yoluyla mıllet vekılı olacakken kendı hırsına yenık dusmus
dağa kacmıstır. ne yazıkki o zamanlar da sag sol ayaklanması oldugu ıcın gelısmeye de vakıt bulabılmıslerdır.
ama sımdı bi sikim yıyemedıklerı gıbı arada boyle baslıklar acıyorlar. ıste
alıstık suıkastlara, bombalara..
gotunuz yıyosa gıdın kuzey ıraka..kurun orda ulkenızı..
neden urasıyonuz kı aq.
abdullah öcalan denen bu kerhane mahsülünün haklarının ta amına koymakla beraber şiddetle kınadığım önerme.
orospu çocugu na hakaretin yasaklanması gibi ironik bir durumdur.
(bkz: bebek katili)
(bkz: amerika nın kozu)
(bkz: kürt sorununun ayak bağı)
atatürk'e küfreden orospu çocukları ile öcalan'ı koruyan orospu çocuklarının aynı kişiler olduğunu düşünürsek neden atatürk için bir yasa olduğunu ve neden öcalan için olamayacağını anlamış oluruz.
birbirini beceren toplumun liderine hakaret etmeyin beyler. ayrıca ilave olarak bir saptama, metropoldeki ibnelerin % 99 u kürttür.
köpekleri insan olarak görmekle eşdeğer.
kesinlikle aptalca bir tekliftir.
not:hakareti bırak, şehit aileleri tarafından günde 10 posta dövülmesi gereken puşttur.görende bir bok zanneder. kim lan o ermeni asıllı soytarı. kürtler ,bunun farkında değilmi? çok merak ediyorum.
demokrasinin gereği olarak gerekli olan şey. insan hakları denen şey ne yazık ki gözü kaşı olan ve düşünebilen her varlığı kapsayıcıdır ve bunun sonucu olarak da herhangi bir insana hakaret suçtur.

ama yine de;

(bkz: orospu çocuğu abdullah öcalan)
(bkz: dağdan geldi bağdakini kovuyor)
30 milyon kürt türkiyede yaşıyorsa ve apoyu seven partiler %6 oy alıyorlarsa bu sadece 4.5 milyon. hadi kıyak yapalım bu rakama 5 milyon olsun. her 6 kürtten sadece 1 tanesi aponun partilerine oy veriyorsa nasıl önder oluyor ?
apoya hakaret edip sevap almamızı engellemeye çalışan kürtçü faşist zihniyetin düşüncesidir.
akp ile mümkündür apo bayraklarına özgürlük getirip sayın eden lider yapan bu yolla kürt türk ayrımını körükleyen akp değil midir.
ortalık karışır böl ve yönet abd babasından çok şey öğrenmişler.
tcye anda yasak türk bayrağı faşistlik sayıla sende yüce türk milleti diye dolan iki dombra çalsın oy at hak ediyorsunuz paşam kuyruğunuzun ezilmesini böyle mükafatlandırılıyorsunuz işte ümmetim ümmetim al sana ümmetin.
insanları gerçeği konuşmaya itecek yasaktır.
sayın bebek katili, şeref yoksunu, terörist başı dersek hakaret olmaz. yalnızca gerçekleri konuşmuş oluruz sayın oros... (az kalsın dayanamıyordum)pu çocuğu hakkında.(dayanamadım...)
Ne yani bundan sonra 'şerefsiz it' diyemeyecek miyiz o haysiyetsize?
Rüyanızda görürsünüz dedirtir.
türk milleti ne zaman ki bu arsız sloganlara kulak kabartır, hak verir işte o zaman gerçekten pimi çoktan çekilip eline verilmiştir.
bebek katiline bebek katili denir, halk katili, 30 yıldır bu ülkenin kan damarlarına yapışmış kene gibi, zehrini akıtmakta, eğer apo sizin önderinizse sizde bebek katilisiniz, sizinde layığınız bellidir. kimse katilliği, zalimliği softlaştırmaya çalışmasın.
eğer doğru ise, çözüm sürecinde artık saçmalamaya başlanmasının en acı delilidir.