Alayının pedofili orospu çocuğu olmasıdır.
ya açıktan ya gizli yahudi olmaları.
montofon olmalarıdır. yani zekasal olarak düşük profilde ve kolay idare edilebilir. bizim yaşımızın yettiği kadarı ile hatırlayabildiğim tüm abd başkanları bu profildeydi. bir tek obama diğerlerinden daha zekiydi ama o da malum "siyahi birisi bile abd başkanı olabilir" imajı için oraya getirildiğinden çok etkin olamadı.

benim hatırlayabildiklerim bush vardı misal ( babasını da sevmezdim seksenlerin sonlarında başkandı onuda hatırlıyorum ) tipik teksaslı sağa sola saldırma meraklısı bir tip. clinton vardı muhasebe müdürü kılıklı etkisiz bir tipti. trump desen akıl hastasının tekiydi. şimdiki başkanda bunağın teki. hepsinin ortak özelliği kolay idare edilebilmeleri. abd yi abd başkanları değil arkasındaki onu oraya getirenler idare eder. adına emperyalizm mi dersin siyonizm mi dersin evangelistler mi dersin illimunati mi dersin tapınakçılar mı dersin pentagon mu dersin cia mi dersin ne dersen de.
Dışişleri bakanları ile beraber kan emici birer insanlık düşmanı olmalarıdır. (bkz: conselisa rice) (bkz: henry kissinger) liste uzayıp gider.