bugün

istanbulda yol bilir iz bilir benide götürür diyerekten güvendiğim ancak uykusuzluktan bindiğimiz vapurun bizi aynı yere getirdiğini sanan bir adet yazar namzeti.

ayrıca beykoz dolmuşu olayında benimde suçum vardır.

şöyleki;

abber:abi şimdi üsküdara gitmemiz gerekiyor
ck29kr: (istanbulu hiç bilmediğinden) abi bak şu minibüsün üzerinde üsküdar yazıyor gidiyordur heralde.
abber: heh doğru binelim.
ck29kr: binelim.

20dk sonra...

ck29kr: abi biz üsküdar'a gidicektik ama
şöför: siz nerden bindiniz ki?
ck29kr: nerden bindik abber?
abber: nerden bindik?

not: minibüse binilen yer üsküdardır.
Sözlükteki 10. Yılı ve doğum günü olan yazar. Yaşlandık lan.
ne güzel ne hoş.
isteyen kafasına göre siliniyor, isteyen kafasına göre geri geliyor falan, hayat da çok garip ayrıca.(nokta)

abberline'ı bir kere görmüşlüğüm, birkaç kez de radyoda konuşmuşluğum vardır, kişisel hiçbir problemim yoktur. yazacaklarımı direkt üstüne alınmamasını rica ederim ama şikayetçi olduğum durum onun üyeliği üzerinden vuku bulduğundan dolayı buraya yazmak daha mantıklı gelmiştir. zira uludağ sözlük moderasyonu başlığının altına yazılanların kimse tarafından dikkate alınmadığını farketmiş bulunuyorum. hatta insanlar yazdıklarıyla dalga geçer duruma geldiler. neyse...

her zaman söylüyoruz bunu; insanlar sırf düşünceleri yüzünden, kendilerini ifade etmeleri sebebiyle siliniyor bu sözlükten. buna bir dur diyen yok, anlaşıldı. fakat bu kadar çifte standarda getirmeyin olayı insanların gözünün içine baka baka. haksız yere attığınız yazarların geri dönüşü yok ama kafasına göre gitmek isteyen insanı yine kafanıza göre geri alabiliyorsunuz demek. ne güzel işmiş ya!

eğer çok rahatsızsan bazı durumlardan, kafanı toplamak dinlenmek istiyorsan alırsın 1 aylık,3 aylık ya da ne kadar istiyorsan kafa izni, süren bitince de tekrar gelir yazmaya devam edersin. ben yaptım bak, hakikaten işe yarıyor. bu durumda kimse gelip de ağzını açmaz. ama bu durum mantıksızlığın daniskasıdır, çifte standardın da dik alasıdır. kimse gelip bana bunu savunmasın çok rica edeceğim, zaten yeterince komik olan bu durumu daha da komikleştirmeyin.

şimdi çok sevgili yandaşlar olarak bana da saldırabilirsiniz. ordular hedefinizi biliyorsunuz, ileri!

bir de edit yapayım: (bkz: #4770481)
yav birader, sen ne sikime milleti "donozo oklodom, donozo oklodom" diye tahrik ediyorsun ki. çok mu sikinde milletin senin donuz listen?

"çoy koysonlor" he amk, millet çay ocağı işletiyor ya.
Açık eksilemekten başka hiçbir meziyeti olmayan yazar.
Yazık, tatmin oluyor musun bari böyle?
Anca donuz donuz diye bik bik konuşur. Başka şey dediğine denk gelmek nasip olmadı.

Yazzııık kıyamam.
Dağarcığı kısıtlıysa demek.

görsel
gidip gelme konularında gerçekten bayan yazar. gidiyorsa gitmelidir, geliyorsa fazla yaygara yapmadan gelmelidir. herkes beni sevsin ve benim nick altıma sevimli pembe tonlardan şeyler yazsın samimiyetsizliği ile gerçekten insanı irite etmektedir.
ben kendimi bildim bileli sozlugu birakip geri gelen yazar.
(bkz: teneke)
1888 ağustos-kasım ayları arasında, londra'nın whitechapel semtinde 5 hayat kadınını hunharca öldürmüş efsanevi seri katil karındeşen jack'ı tüm özverisine ve araştırmasına rağmen yakalayamamış metropolitan polis departmanı dedektifi.
formata uyduğu sürece istediği başlığı açmakta, istediği tanımı yapmakta özgür olan yazar. canı isteyen okur istemeyen okumaz. bana da vız gelir tırıs gider.
Çayını höpürdeterek içen ve donuz listesindekileri zerre kadar umursamayan yazar. Yazdıklarınızın tek kelimesini görmüyorum. Kudurun ulan kudurun !
sürekli birilerine bulaşıp nickaltını uplama derdinde bir insan.
(kibar görünümlü tahammülsüz)

burda ki en ilginç karakter.

şimdi başlar donuza eklediğim...
seri açık eksi oylama çaylaklık sebebidir. böyle bir şey varsa şikayet edin uğraşmayın. evet.
Galatasaraylı olduğum için şahsıma asla kırılmamış ve donuza almamış güzide yazar.
Tam bir çöptü iyi ki gitti. Evet.