bugün

kızların makyaj yapmasına karşı olan erkekler olarak yorumlansalar da öyle değillerdir. karşı oldukları tek şey yüzünü tuval olarak kullanan kızlardır. hiç birimiz etrafta güzel olacağım diye suratını boyayıp palyaço gibi gezen dişiler görmek istemeyiz öyle değil mi ?
insandır..

havuç misali bi sevgiliyi çekici bulmayan ,
badana reklamlarını yüzde uygulamaya karşı çıkan insandır..
sade bir makyaj her zaman abartılısından etkilidir düşüncesini savunan erkek türü.
doğal olmaktan yana olan erkektir. ayrıca o dudak parlatıcıları yapış yapış oluyor öpemiyorsun bir türlü.
mümkünse hiç makyaj yapmamalarını isteyen erkeklerdir*
çünkü aşık olunan ten, üstünde bir parmak boya olan ten değildir.

kirpikler takma ya da dolgunlaştırılmış değidir ilk gözgöze gelindiğinde...
doğal güzelliği seven erkeklerdir.
misal: rakimalboga
makyajdan hoşlanmayan erkekler de nedense gider boya küpüne düşmüş kızlardan hoşlanırlar.
demek ki kadınlarla erkeklerin makyaj anlayışı arasında ciddi bir fark var.
sağlığını dikkate alan erkektir,sevdiceğini öperken kanser olma riskini düşünen insandır.
Doğru düşünen erkektir. Herşeyin olduğu gibi makyajında abartılısı gereksizdir.
"abartılı makyaj yapan erkek" olarak okunmasından dolayı fena halde devre yaktıran başlıktır.

(bkz: yaran yanlış okumalar)
haklı olan erkekler. kimse maske takmışcasına makyaj yapan bir bayan istemez karşısında , yanında. gözleri boyadan boğulmuş birinin gözüne bakmak istemez, çünkü ruhunun ışığı boyadan dışa yansımaz.
nedense hep çakma sarışın, banu alkan makyajlı hatunlarla beraberlerdir.
teninde sıfır madde olan kız her zaman en güzelidir. az veya çok diye bi şey yok hiç olmayacak.
gerçek yüzünüzü görmek istiyoruz diyen erkeklerdir.

ayrıca allah birtane vermiş zaten. ikinci yüzü neden siz yapmaya çalışıyorsunuz.
Biraz mantıklı düşünelim: bir kızın kendini şebeğe çevirmesini eleştirmenin nesi yanlış ? Makyajı düzgün yapsınlar. Böyle laflar duymazlar.
içlerinde bulunduğum erkeklerdir. Dış cephe kaplaması gibi makyaj yapanlara sinir oluyorum. Sanki yalıtım yaptırıyor, tasarruf hastası manyak.
makyajsız ve çilli kızı tercih ederek aralarına katılmak istediğim erkek grubudur.
kimi çirkin hatunlar abartılı makyajla bir şekilde güzel görünebiliyor. bu tip sahtekârlıkların önüne geçmek için olabilir. barda taş gibi sanıyorsun, eve geldin, geceyi geçirdin falan, sabah bi baktın "bu ne la" çektin. hah, işte o "bu ne la" tonu, makyajın abartı derecesi hakkında fikir verir.
en asil duyguların adamıdır.
hiç makyaj yapmamasından tercihim. doğallık her şeyin öncüsüdür. kim olursa olsun sizi olduğu gibi kabullenmesini sağlayın.
üzülerek belirtirim ki haklı olan erkeklerdir.
zira bazıları badana yapar gibi fondoten sürüyor.
kesinlikle doğru olanı yapan erkeklerdir.
kızların çoğu da düşmandır buna.
kesinlikle ben. bazılarının suratına sürdüğü makyaj malzemesiyle ben apartmanın dış cephesini 2 kat boyarım.