bugün

ağır bir küfür.
harfli not.
üni hayatımda sistemde göremiyeceğim tek not. saygılar.
ulaşılması zor not.
bünyede bağımlılık yaratan illet oyun.

app store'da görülür, yorumlara falan bakınca "aa ne çılgın bir oyun" diyerek merakla indilir. sonra gelsin sinir krizleri, ruh bunaltıları. şu an level 49 ve ben güçlü kalamıyorum.

not: bulaşıcıdır.
101.bölümde tıkanıp kaldığım illet oyun.

Bir gün sonra gelen edit: 108'deyim allahını seven şu bölümü bir geçsin ya.
Edit2: 264!
allahın belası oyundur, telefon tablet kırdırır. 49'dan sonrasını getiremedim. 600. levelin videosunu gördüm youtube'da. sakın denemeyin.
yeni oynamaya başladığım sinir bozucu oyun. fılapi falan yanında halt yemiş. kafamı duvara falan vuruyorum lan ciddi ciddi. an itibariyle 115'teyim ve aklımda kalan 26,49,101 en çok takıldığım bölümler oldu.

edit: 49,101 falan hikayeymiş beyler 170 ve 181 diyorum başka bir şey demiyorum.

edit2: 218'teyim.

edit3: 283!! *
(bkz: adsız alkolikler)

http://www.adsizalkolikler.com/
az once indirdim, biraz oynadim. ha daha dogrusu oynayamadim diyeyim. lanet olsun o ney lan oyle! sonra buraya takilayim dedim bi baktim aa ya baslik acilmis. ben daha da vefat...
Level 84 diyorum ve küfürü basıyorum bu oyunu kim yaptıysa.

Edit: 108 de iphone 6 çöp oldu
169 da ise note 4 ün ekranı patladı. Bir daha oynamam. Nam'ı diğer "ananı avradını oyunudur aa kodlaması ile". Bu seferki telefonumu uydur kaydır bir oyun için hoyratça kullanmayacağım
Oyunu icat eden, piyasaya süren ve bundan para kazanan arkadaşa buradan sözde sevgilerimi iletiyorum.....

Edit: 49 allah senin belanı versin, sen nasıl bir bölümsün.
Amına koyayım ben onun. Level geçemiyorum lan.
Herkes oynuyor. amacını anlayamadığım oyun. Dur yükleyeyim bi editliycem.
Edit:amaan rahvan koy götüne görsel begenmedim.
725 tane bolum var, ****** bitmez. Bir de bunun ff'si re'si falan degisik surumleri var. Omur yetmez lan.
Son zamanlarda revaçta olan kucuk boyutlu mobil oyundur. Bağımlılık yapan bir havası var. Geçseniz gaza gelip devam etmek istiyorsunuz, geçemeseniz hırs yapıp geçmeye calısıyorsunuz. Bu sebeple iki buçuk saat aralıksız oynadığımı bilirim. Sinir bozucu bir oyun olsa da bir flappy bird değil kesinlikle. O denli gıcık etmiyor adamı. Şu anda 125 levelim. Bakalım nereye kadar gidebileceğiz?
son zamanlarda oynanan sinir bozucu oyunlardan birisidir. bir türlü geçemediğim bölüm var sonunda silicem.
Bi şey olmaz dedim kaptırmam kendimi oyuna dedim. Şu an sinirden elim ayağım titriyo. Ne deli eden bi oyun ya.
korkunçlu oyun amk. ruh hastası etti beni, önüme geleni kesip evdeki buzdolabına atasım var.
Hey Allah ım hasta eder bu oyun adamı.
Insanı kanser eden oyun 25 e geldim geÇemiyorum amk .
her ne kadar flappy bird kadar sinir etmese de o amına koduğum 49. bölümün tekrar amına koyim.

ayrıca 84. bölümün de amına koyim.

arkadaşla 103. bölümdeyiz şu an.

amına koyacağız bu oyunun.

not: 104. bölüme geçtik.

edit: 106. bölüme geçtik. geçmez olaydık.

beyler oyunun ucu bombok bir yere çıktı...

edit2: 123. bölümdeyiz.
geçmişini siktiğiminin oyunu. resmen sabrımı deniyor.
49. bölümün beni akıl hastanesine göndereceğini düşünüp, silip bir daha da bulaşmadığım ve bulaşmayacağım oyun.
Sinir katsayısında bir artış gözleniyorsa o oyun aa dır.
lenet olsun bu seviyeye lenet olsun...