bugün

bimde çalışmaktan farksızdır.
Herhangi bir markette çalışmaktan farksızdır. Maaşını düzenli alabildiği sürece.
herhangi bir yerde çalışmaktan farksızdır.
Hayata hiçbir pozitif bir etken katmamış, üretmemiş, pc başında oturup göbek kaşıyarak ne yapsam acaba ya diye otların iş olsun diye yazdığı entry'dir.

Emek kavramının farkında olmayan kafatasının içi saman dolu bu kişiler çiftçileri de küçümser şimdi her gün tükettiği şeylerin babası olan.

Çalışmak, kutsaldır, namustur. emek kutsaldır, helal iş kutsaldır. Çocuklarının boğazından aşağıya inen lokmanın helal olmasının vermiş olduğu mutluluk kutsaldır.

Sana arkadaşım demek isterdim ama demeyeceğim. Çünkü, küçümsediğin hamam böcekleri bile ekolojiye senden daha fazla değer katmıştır. "Sen" kastım yan taraftaki çerçeveye sürekli zehir akıtan kesim. Size diyorum.

Herhangi bir işten farkı olmayan çalışma biçimidir ayrıca.
Guantanamo da hükümlülerinin sabah akşam taş kırmasıyla eşdeğerdir.
ekmek parası kazanmaktır.
ULAN KADERiN KÖTÜ AĞLARI DEMiŞ Bi DE , GÜNÜ HiÇ BiR ŞEY YEMEDEN KAPATAN MiLYONLARDAN , YA DA HiÇBiRŞEY YiYEMEYEN HASTA BiNLERCE iNSANDAN , YA DA HERHANGi BiR iŞi OLMAYAN iNSANLARDAN DAHA iYi KONUMDA OLDUĞUNUZU GÖSTERiR. ONLAR DA BELKi BAŞKA BiR GÜN SiZDEN DAHA iYi OLACAKLAR. HAYAT BÖYLE iŞTE. NiYE iNSANLARIN ELDE ETTiĞi ŞEYLERi BÖYLE KÜÇÜMSÜYORUZ ABi SADECE BiZDE VAR BU DURUM.

KEREM BURSiN TUVALET TEMiZLERDiM ESKiDEN , PARA KAZANDIKTAN SONRA NO PROBLEM DiYOR MESELA.

KEREM NERDEN AKLIMA GELDi AQ?