bugün

hayırlı vurmalar arkadaşlar...

reşit olmalarının akabinde küçük dağları ben yarattım edalarıyla alengirli Mandingo Massacre tarzı interracial etkileşimlerin döndüğü üniversite ortamlarına adımını atmasıyla beraber sabah akşam barlarda o kucak senin bu kucak benim dolanıp çektirdiği fotoğrafları instagram'a ''bacın eskisi kadar masum değil abi.'' etiketi altında koyma, gezi parklarında çadırlar kurup çöpten kağıt toplayarak geçimini sağlayan gariban sokak kedilerine plastik sosis atarak kandırma, muhtelif sözlük ortamlarında babaları yaşındaki adamlara cinselliğe duydukları merakla beraber çırılçıplak cam açıp g.t şovlar yapma ihtimali bulunan hanım bacılarımızın çaktırmadan arkasına geçip uyarı mahiyetinde şakkk diye bi tane vurmaktır...

bacınız olur, arkadaşınız olur, sevgiliniz olur, nişanlınız olur, eşiniz olur, dostunuz olur, ananız olur, nineniz olur; eğer 97 doğumluysa bu sene içinde acımasızca arkasından vurun arkadaşlar. vurun ki aklı başına gelsin öyle üstte yazdığım üzücü olayların hiçbiri yaşanmasın. lafımı dinlememekte serbestsiniz ama sonra 155'e ihbarda bulunursunuz ''bacımı bacıladılar.'' diye, o zamandan sonra bacınızı ben bile kurtaramam zaten. benden söylemesi...
yapılması gerekendir. zira önlem almayan ailelerin perişan oldukları kamuoyunca gözlemlenebilmektedir.
(bkz: pedofili)

pardon , 97li ler reşit olmuş haberimiz yok. Neyse.
modlar anca bana silik verip dursun. bu kadar saçma başlık varken.
Taze körpe Sıcak ete vurmaktır. Zevk verir.
Yapılmaması gereken bayat şakalardandır. Dalgınlığınız esnasında o kız da gelir size arkanızdan acımasızca bi vurur ki ciğeriniz ağızınızdan çıkar feleğinizi şaşarsınız. Gerek yok böyle Ergence el şakalarına.
annesinin 25 yaşında tecavüze uğradığını çok genç öğrenmiş insanların lafı.
insan olan insana arkadan vurmaz.
kaskosu varsa problem olmaz... şeklinde yaklaşılmaması gereken son derece hassa bir konuyu barındıran başlık.
(bkz: moderasyon uyuma)

sübyancılar foruma dalıyor. moderasyon uyuyor.
Reşit olmuş bi kadına vurmaktır.

Zorla olmadığı sürece sıkıntı yok.
nisan ayında sonra doğanlarının daha reşit olmadığı yaştaki hatuna vurmaktır.
beyni 97 lilerden alt seviye olan insan beyanı.
18 yaşındaki kıza arkadan vurmaktır.
Yasaldır.
ne psikopat insanlarla aynı sözlükte yazdığımızı göstermiştir.
acımasızca vur sen vur, taşaklarına sağlam darbe yersin umarımdır.
97 liler 18 yasindaysa biz ölmusuzde gomenimiz yok diye hayiflanmama neden olur 97 ne lan yasliyim sozluk vicdansiz sozluk ne ara yaslandim 5 temmuz itibariyle 27 den gun aliyorum vicdansiz sozluk daha bekarim askerden doneli 5 gun oldu millet subyan diye bakmadigimiz hatunlarla neler yapiyor sasirtici.
otobüste parayı uzatmak içinde hafifçe omuza arkadan vurulabilir. gayet doğal bir durumdur.
O zaman senin vurulma yaşın gelmiş..
şerefsizliktir , ulan bizde trollüzde reşit olmayan insanlara bunu yazmayız , mide bulandırıcıdır.
Hazirandan sonra doğanlar reşit olmadığı için pedofili ve suç teşkil eden başlık.
tanım: yapılması doğru olmayan durum.

(bkz: herif tam bir pislik çıktı rıza baba)
tanım: yapılması doğru olmayan durum.

(bkz: herif tam bir pislik çıktı rıza baba)
(bkz: don t feed the trolls)
97liler doğdu mu lan? oha..