bugün

varlıklarını yavaş yavaş hissettirenlerdir.
derslerine çalışsındırlar. öss zor iştir vesselam.

(bkz: abi tavsiyesi)
93 lüyüz sekste güçlüyüz sloganını hayat felsefesi haline getirmiş yazarlardır.
(bkz: herkes kendi işine baksın)
(bkz: biri bana mı seslendi)
93 doğumlu iseler 1917 yaşında, 1993 doğumlu iseler 17 yaşında olan kişilerdir. *
--spoiler--
yatın uyuyun lan saat 12 yi geçti
--spoiler--
an itibariyle 18 yaşından küçük olmakla birlikte anı anlamlandıran yazarlardır.
kendinizi çok kaptırmayın,zamanınızı heba etmeyin,derslerinize çalışın.pek de örnek alabilceğiniz abileriniz,ablalarınız yok.bunun farkında olun.derslere devam gençler.
sözlük de bolca bulunan yazardır.*
(bkz: yenir ki bunlar)
sorunsuz sınıf geçeni için ÖSS zamanı gelmiş
ailesinden bolca baskı gören kişi...
sözlük sayesinde kültürünü geliştiren, her türlü düşünceyi* görebilen, gençliğini ve zekasını kullanarak doğru olanları belirleyip benimseyecek arkadaşlarımızdır. sözlüğü bir kaç yıl sonra ışıl ışıl parlatacak gençlerimizdir. bir çok fikrin, beyanın sunulduğu bu ortamda kendi için birşeyler harmalayabiliyorsa ne mutludur onlara.

aralarında aylak aylak dolaşanlar da vardır, onlar her yaş grubunda var zaten.*
üniversite sınavlarının baskısı üzerlerinde olan yazarlardır.

(bkz: dwayde)
size abi tavsiyesi; 5 senede üniversite kazandım, en boktan başarımdır bu benim.. bana abim söylerdi 'lan sen boku yicen, ders çalış pişman olmadan' diye.. dinlemezdim, koştururdum..
şimdi babam aradığında 'paran var mı' dediğinde yoksa bile 'var baba sağolasın' demek zorunda kaldım.

çalışın yiğitler, ileride ailenizin yüzünüze bakacak hakkınız olsun..
"sübyan, liseli" gibi söylemleri bir nebze bile umursamayan, akıl yaşta değil baştadır lakin hayat tecrübesi yüksek kişilerin karşısında da saygıyla eğiliriz felsefesini kendilerine ön ayak yapmış, türk eğitim sisteminin yükünü şu an omuzlarında en ağırıyla çeken bireylerdir.

(bkz: futurefallen)
burada kendini her türlü eğitebilecek yeni nesildir. sözlüğün iyi yanlarını almak lazım.
Ygs-Lys ile boğuşacak yazardır. Haydi görelim sizi.
bu yaz gününde ders çalışıp çalışmama ikileminde kalan sözlük yazarları.
(bkz: sezzo)
üniversite sınavına hazılanmaya daha başlamamış olanları vardır.*
hayatta hep beni örnek alın.*
ygsye daha var deyip yatan ağustosta bir taraflarının tutuşacağını bilen sözlük yazarları.
(bkz: adım geçti sanki)
(bkz: bu benim lan)
eğer hazırlık okumuşlarsa öss ye daha 1 yılları olan kişilerdir. değerlendirilmesi gerekir tabi bu durumun. *
yeni jenarasyon minik sözlükçülerdir. bugün çok hissettim onları her yerdeler.