bugün

az önce sallayan depremdir.

edit: başlık değiştirildi.
geçmiş olsun denilesidir.
aydın' da hissedildi.
inşallah ölen yaralanan olmayan depremdir.
an itibariyle tarsus'dan da hissedilen deprem. ve fena salladı hem de burayı. yükek ihtimal 5 den büyük.
geçmiş olsun denilesi depremdir.
muğla'daki deprem kadar şiddetli değildi ama izmir'den mersin'e kadar hissedilen bir deprem olmuş.
(bkz: 7 4 yetmedi mi)
adana'da da hissedilen depremdir. sözlüğü deprem dedektörü olarka kullanıyorum artık. ne zaman depremden şüphelensem sol frame'e göz atmak yeterli oluyor.
merkez üssü akdeniz doğu baseni olarak belirtilen ve 6.0 büyüklüğünde gerçekleşen depremdir.
6 şidetinde olan depremdir.
http://gundem.milliyet.co....2012/1564861/default.htm
Allah can ve mal kaybı vermez inşallah dediğim depremdir. "Antalya'daki cıbıldaklar yüzünden oluyor" diyenler. size ne diyim bilemedim insan hayatı söz konusuyken aha laf sokayım bir kez daha top bende tarzı takılıyorsunuz ya komiksiniz.
antalyanın merkezindeyim , 500 metre ilerideki arkadaş hissetmiş ben hissetmedim. bir kerede şu depremi yaşayım ağız tadıyla panik yapayım evin içinde ya.
hissedilip, tırsıtmıştır, ki radyan temel bilmem ne diyorlar, kayık gibi sallıyor şerefsiz. ha havuzun dibinde oturanlar hissetmemiş o ayrı. hassas bir popom var evet.
can veya mal kaybının olup olmadığı merak konusudur.
sadece sabit duranların hissettiği depremdir. baya sallandık lan ama ben tansiyonum düştü sanmıştım depremmiş.
yazarlarımızın depremden önce yaptıkları giri ile bizleri duygulandıran depremdir. *

neyse kimse sallamamış bile, herkes yaşantısına devam etmekte.
ulan rasathane söylemese kimsenin haberi dahi olmayacak ha.
ege'de de hissedilmiş depremdir.
tum ege ve akdeniz deki arkadaslar cok geçmiş olsun. umulur ki ciddi can ve mal kaybı yoktur inşaalah.
antalya'da da hissedilmiştir. noluyo lan hani burası deprem bölgesi değildi?
16:55 itibari ile Antalya açıklarında 21km derinlikte olan Antalya merkezde pek hissedemediğimiz Deprem. Bilmiyorum bu sallantılar neye yorulur.
büyük istanbul depremi yerine büyük antalya depremi olacağını düşünmeme neden olmuş depremdir aynı zamanda. 5 saat önce de 2.3 ve 2.7 olmuş lan.
rodos açıklarında 6.0 şiddetinde olan deprem. akdeniz'de çoğu yerde hissedilmiş.
ntv'nin şiddetini 5.6 olarak verdiği depremdir.