bugün

Güldürmüştür. Bir erkek 80 kilodan hafifse şiddetli rüzgarda uçma riski vardır. Ayrıca bu erkekler karşıdan gelen vücutcu erkekten ürküp karşı yola geçmektedir.. hahahaha
Kilolu/iri erkek tesellisi.
Ateş ederiz.
en ufuk rüzgarda uçmamak için cebine taş dolduran tiplerin bırakın adamlığı kendine erkek demesi bile doğru değildir.
bir an evvel cinsiyet değiştirmelidir.
83+ kilo ile aradan sıyrıldığım sikimsonik genelleme.
55' im aman tanrım çok korktum... not komik değil 2. Not 16 kilo verdim
Şişman erkeklerin tek avuntusu.
görsel
1 yılda 26 kg aldım. Su an 108 kiloyum. Asıl ben kendimi adamdan saymiyorum. Özgüven kaçarak uzaklaşıyor benden.
adamlık ne zamandan beri kilo ile ölçülür olmuş acaba? diye sordurtan başlık. girmeyin la boş muhabbetlere.
neyseki tam 82 kiloyum diye sevinemedim.
79 kilo olarak an itibariyle translığımı ilan ettiğim hede.
aylak bakkal sendromu yansımasıdır.
78-82 arası gidip geliyorum.

çelişkide kaldım şimdi amk!

nasıl adamım lan ben?
2 gr'lik beyne sahip insanların kendini adam saymasindan iyidir.
2000 doğumlu çocuklar ve daha sonrası için özel bir bölüm açılmalıydı,sözlüğün ve sosyal medyanın her gün daha büyük bir çöplüpe boş konulara dönmesinin en büyük sebebi yaşı küçük kitlenin bilinçsizce ilgi çekme çabası başka bir şey değil.
Başlığı atan kişinin mikroskopla görünmeyecek beyniyle millete ayrım, yapması asıl bu adamlık değildir.

-Bir takım ön yargılı insanın fiziksel özellikleri önde tutarak ön yargı ile kurduğu bir takım (yanlış önerme içerikli) sözcüklerden oluşan cümle bütünüdür.
Kilosuna göre değer biçilen sığırları şaşırtan durumdur.
Hep sınırlarda geziniyorsunuz bak tuvalete girip iyi yapsanız adamlık gitti.
93 kilo ve 170 cm boy ile sıyırttığım önerme.
evet lise yıllarımda 65 kiloyken 95 kiloluk insanı tek yumrukla arka sıraya uçurduğum için arkadaşa katılıyorum nice 65 kilolardan yumruk yemesi dileğiyle.
Adamlığın ne demek olduğunu hiç bir zaman öğrenemediğinden kilo ile ölçmeye kalkan zevzek kafası ürünü başlık...
zayıfım. acı ama arkadaş haklı, kimse erkek yerine koymaz pek.
(he sikimde mi? değil.)
Boy kilo endeksinden haberi olmayan aygır beyanıdır.Obezite problemine güzel bahane bulmuşsun kardeş tebrikler adamlık sende kalsın fit vücudum bende.

Not:67 kilo
Pasif gay sanılması muhtemeldir.