bugün

napacaktı ? başlık açanın ve bunun gibilerin otekileştirmesine evet mi diyecekti ? instagram da açsın dışarı da çıksın elbise de alsın.
farkındayım trol bir başlık. gidip de hııı snne be slk .s .s falan da demek istemiyorum.

arkadaşlar trol de olsa ben bu başlıkların insanları yaralayabileceğini düşünüyorum. evet kilo en başta bir sağlık problemi ancak insanlar bunu böyle durumlara maruz kaldıkça takıntı haline getirebiliyorlar. nasıl desem hayatınızda bir şeyler ters gidiyor ve siz bunun sorunlusunun kilolarınız ya da hiç fark etmez sivilceleriniz, utangaçlığınız, belki efendiğiniz vs olduğunu düşünüyorsunuz. bunları kompleks haline getirip kendinizle ciddi kavgalara girebiliyorsunuz. özetle yapmayın..

tanım olarak, normal bir insanın normal bir sosyal medya hesabı kullanmasıdır.

kilo verilir, sivilceler iyileşir, radikal tarz değişiklikleri ile kendinizin bile inanmayacağı şekilde değişimler yaşayabilirsiniz. ama ruhani özelliklerinizden o kadar kolay kurtulamıyorsunuz. klasik olacak ama kara kutuya iç güzelliğinizi koyun, huylarınızı koyun, efendiliğinizi koruyun derim ben. kendinizi sevin kafi..
Üyelik sözleşmesinde kilo sınırı olmadığını bilen kızdır. Sağlık sigortası mı bu beyler, artık seviyesizliğinizi geçtim, menopozlu karılar gibi her boka bir bahane bulup sataşıyorsunuz, iyice huysuz nenelere döndünüz, karizma elden gidiyor.
mevzu instagram kullanması değil ki, mevzu fotoğraflarında 55 kilo durması.
Bütün resimleri yakın plandan kafasının üstünden 45 derece açıyla aşağı doğru çekilmiştir. Nedense tombişlerin en sevdiği açı o.
oyle tanidigim cok insan var.

amina koyim photoshop mu kullaniyorlar, autocad ile kendilerini bastan mi ciziyorlar anlamiyorum.

kizin kendisi 85 kilo ama fotosu 60 kilo amk. fotoya baksan hafif balik etli dersin gercekte gorunce bi bakiyosun çapı traktor tekeriyle esdeger.

nasil yapiyorlar anlamadim aq bana da soyleseler keske ben de instagram acsam.
fazla takılmayın sadece suratını çekip onunla da oynama yaparak kendisini manken gibi gösterecektir.
sadece yüzünü çeker ve yüzü güzeldir.
Ilginc bir sekilde millete dert olmus kizdir. Yuzu muhtemelen 45 kilo kizdan daha guzeldir.
80 kilo olup instagtam kullanmasının sizleri ilgilendirmediği durumdur.
Sporla uğraştığı için 80 kiloysa alayınızı tokatlaması an meselesi olan kızdır.
Kas kütlesi yağ kütlesine göre daha az yer kaplar. Boyu uzunsa hatun talibi çok olur.
Hatun dediğin ele gelecek diye bir gerçek var, ne öyle 45 kilo kız mı olur (bkz: *)
fotoğrafı yukarıdan çekerse sıkıntı teşkil etmez.

ayrıca 1.90 boyunda ise normaldir.
(bkz: kafasız insanların instagram kullanması)
o 80 kilo kız bu entryi görüp ağlamaya başlasa üzülmez misin?
80 kg insanı onaylamıyormuş, bak çapsıza.
insanlar sizin sikindirik düşüncelerini hiç umursamaz ve kendi nasıl istiyorsa öyle olur.
Hangi sosyal mecrayı kullanmak isterse kullanır.
boyu uzunsa, 85 kilonun vücutta dağıldığı yer önemlidir..instagram'da güzel foto için.
Genelde güzel olurlar zayıflasalar süper olurlar........
üyelik açarken kilo sınırı koymadıklarına göre 180 kilo da olsa kullanmasında bir sakınca görünmemekte.
Hikaye falan bile paylaşır utanmadan.