bugün

nasıl bir yokluktasın be birader mağaradan mı çıktın diye sorulması gerekendir. midem kalktı dur. evet.
Kiz 2 metreyse denilebilir.
sevgilisi seksapelde bir ıskra lawrence , monica belluci ya da kelly brooke kıvamındaysa bu başlığı açan çapsız ve muhtemel sevgilisi safinaz'ın eline verecektir .zayıf diye götüme benzeyen kızla çıkıp ego kasma birader .
yokluktan ne yapacağını şaşırmıştır. evet.
belki de en iyisini yapıyordur.
(bkz: oşkom)
isterse 90 kilo olsun sevdiysem kime ne lan.
belki erkek 1.80 kız Kazak Türküdür.
erkeğin 150 kilo olması muhtemeldir.
O bendim bi zamanlar, herkes istediğini düşünebilir ve söyleyebilir ama hiç biri umrumda değil çünkü aşk farklı bi şey, aşkı yaşamayan dallamalar istediği kadar konussun, Leyla ile mecnun hikayesindeki mecnunun dediği gibi; bir de ona benim gözümle bakın.
görsel
1.80 boyunda 80 kilo kıza aşkım diyen erkektir. Yada 1.50 boyunda 80 kilo aşkım diyen erkektir. ikiside farketmez. ikiside aşktır. Aşkım diyor adam. Aşk hislerle ilgilidir. Boyla posla ilgili değildir. Yazılan şeyler bir takım insanları incitiyor olabilir dikkat ediniz.
yokluğun dibine vurmuştur. evet.
seviyorsan mantıksız olmayacak olan söylemdir. aşkım kelimesi yani insan sevdiğine der insan sevdiğini kilosuna boyuna tipine göre sınıflandırmaz..
Bir insana gerçketen insan gözüyle bakandır , Kilosu boyu teni gözü başı saçı Bunlar bir yana tabi bir insana insan gözüye bakmak gerekir .
Kel, göbekli adama aşkım diyen kadından farkı yoktur.
ben canım derdim heralde. ne büyük canım var.

(bkz: yazar kendini övüyor)
Tosunum mu desin napsın tövbe tövbe.
Aq 20 yaşında ki kızların sırf zengin diye babaları dedeleri yaşında ki adamlara aşkım demesinden daha normaldır.
her şey dış görünüş değil mi ? herkesin kalbi var isteyen istediği gibi sever. Bazı insanlar en doğrusunu yapıyor duygularına aşık oluyorlar bizim gibi fiziğe değil.
sevgiyi kiloyla bağdaştırabilecek kadar aciz misiniz?sevgi görmüyorsunuz diye?
Valla ben de 90 kilo görsem aşkitoşkom diyecem kızlar sevilmek ister napacak 9mm yoksa bişe olmaz en fazla anlamadım der hiçbişe olmaz.
Kendisi de 100 150 kiloysa haklidir,der, sonsuza dek mutlu olurlar.
ben galaksinin en büyük yıldızına aşığım. fiziksel olayları bi geçelim.
Hayır insanların kilosuna bakıp mi karar vericez sununla mi sevgili olayim bununla mi diye.Siz öyle yapıyor iseniz bizde kasli erkek istedigimizde laf etmeye hakkiniz yoktur diye dusunuyorum.bu basligi acanin biraz zekasi olsa zaten sevgili de ne ozellikler aranir bilir.