bugün

daha bikininin ne demek olduğunu bilmeden giydirilen kızın içler acısı durumu. tatil beldelerinde rastlarsınız. mideniz bulanır. ha diyeceksiniz ki senini ne işin vardı o tip yerlerde kör değiliz görüyoz herhalde. o kızcıgaz adına üzülürsünüz. ailesinin bağnazlığına ve yobazlığına acırsınız. sekiz yaşındaki çocuğu testtüre bürümek başlığındaki gibi laf salatası yapmaaycam ama gerçek bu. ilerici yobazlar sizi.
hiç birşeyden habersiz bir yavrunun içler acısı durumudur.
kimseyi ilgilendirmeyecek durumdur.
(bkz: don t feed the troll)
haşema ile mi sokacaktık çocuğu denize? denilebilir bu anlayıştaki kişilere...
bu başlığa sahip çıkanlar tarafından büyüyünce sözlükte adına bir sürü bilmem neyli türk kızı adında iğneleyici başlık açılacak kızdır.
(bkz: 8 yaşındaki çocuğu tesettüre bürümek) şimdi böyle bir başlık açıp nefretinizi kusarsanız, unutmayın biz sizde daha güçlüyüz. helede bu aralar. bu başlığı hakadersiniz. açmasaydınız açmazdım. olay bu.

tanım: pek hoş olmayan hadise.
ülkemizde "bakın biz modern bir aileyiz" demek için yapılan eylemlerden bazısı.
küçücük kıza makyaj yapıp tırnaklarına oje sürmek örnektir.
8 yaşındaki çocuğu tesettüre bürümekten kötü olmayan davranıştır. kıyafetleriyle mi girecekti bu çocuk denize? biraz çağdaşlık. biraz...
çok normal karşılanacak olan durumdur.
üstsüz girecek hali yok yaşlarına uygun gayet sevimli bikiniler dururken.
ayrıca mayo tüm bedeni sardığından ve geç kuruyacağından daha sağlıklı olanını yapmaktır.
haşema konusuna hiç girmiyorum tarzım değil vesselam. *
sekiz yaşındaki bir bebeden tahrik olmak düşüncesi ancak midemi bulandırır. böyle düşünceler sizin gibi ilerici yobazlara hastır. kafanızdaki kirli duygular bu tip şeylere müsait çünkü.

(bkz: 8 yaşındaki çocuğu tesettüre bürümek) başlığını açan zevat acaba sekiz yaşındaki çocuğun vucudunu görüp tahrik mi olmak istiyor. ben böyle birşey asla düşünmem. ama sizin gibi domuz şehvetliler düşünebilir. olay etkiye tepki. sizi sataşırsanız karşılığını aynı şekilde bulursunuz.

tanım: olmaması gereken hadise.
o daha bir çocuk mal herif, çocuk çocuk, kendi istediği kıyafetleri giyebilmeli.

mal ergenliğe girmemiş düşüncesi bile olmayan çocuğu baştan aşağı kapatmak nedir?

sapıklık, ileri derece!
sapıklık-taşkınlık-ileri derecede düşünce özürlülüğü burada...