bugün

atv'den canlı yayınlanan maç.
vay amk kupa yarı final maçı sikleyen yok
sivassporun geçen maçta olduğu gibi koyacağı maç.

edit beyler kusura bakmayın sadece şaka yapmıştım.

adamlar 9 bile atarlar lan.
Yine ayni spikerin sundugu turkiye kupasi yari final 2. Maci. En iyisi mutelemek.
anlayamadığım şekilde yan maçın yorumcusunun tranzonsporlu oyuncular zokora, olcan ve volkan'ı, onları taraftarın gözünde küçük düşürecek şekilde eleştirdiği maç. fenerbahçeli olduğum halde acayip rahatsız oldum. her şeyin bir ölçüsü var.
gergin havada geçen maç. trabzonspor kötü sezonun ardından en azından türkiye kupasını istiyor. rıza çalımbay'ın talebeleri de uefa avrupa ligi bileti için kupaya odaklanmış durumda. ilk maçı sivasspor kendi evinde 2-1 kazanmıştı. trabzonspor turu geçmek istiyorsa mutlaka gol yememeli. 1 gol yediği takdirde maçı uzatmalara götürebilmek için 2 gole ihtiyaçları var. gol yollarında zorluk çeken trabzonspor, ani atakları hızlı oyuncularıyla etkili hale getiren sivasspor karşısında zorlanabilir. ilk 20 dakikada gol yok.
Trabzonluların "Fenerin köpeği şikeci sivas" diye bağırdığı maç..
Daha ilk yarıda ve durum 1 0 iken trabzon seyircisinin koyduk mu diye tezahurat yaptığı maç. Allah akıl fikir versin şunlara. *
2-0 olan maç.
adrian'ın sivas'ı 3'lediği maç.
trabzonspor un finalde fenerbahçe ile karşılaşmak için can attığı maçtır.
ünal aysal bize adrianı al diye barındım maç.

benim başkanım çok zengin alıcaz oyuncuyu vurucaz kırbacı hihi.
adrian'ın hat trick yaptığı maçtır.
adrianın hayatının maçını oynadığı karşılaşma.
hayatımda gördüğüm en kötü penaltının kullanıldığı maçtır. hele ki dönen top gol olmuştur. yoksa bir ömür unutulmazdı öyle penaltı.
olcan ile 4-0 olmuştur.

tribünlerden "aziz yıldırım o.ç" sesleri gelmektedir.
volkan şen ile 5-0 olmuştur.
5-0 olmuştur.
sivas'ın sekseninciyi dakikaya kadar ilk golü, son on dakika iki golü ve uzatmalarda bir golü daha atıp tur atlayacağı maç.
aykut akgün ile 6-0 olmuştur.
6_0 oldu amk yuh.
6-0 devam eden ve Trabzon'un coştuğu maçtır.
+7 olur maçıdır.
30 sivaslının 11 inin ifşa olduğu maç. adamlar yorgun.
8-0 bitecek maçtır.
trabzonspor'un fenerbahçe sayesinde uefa'ya gitmesinin kesinleştiği sonuçla bitmiştir. Bu gece trabzonda fenerli. ibnetorlar sizi yine iyisiniz hadi.