bugün

bu durumu umursamayan "taraftarlarının" layık olduğu başbakandır.
çocuklarının düğünlerinde takılanlarla hesapların açıldığını iddia eden aç gözlü başbakandır.

bizim ülkemizde düğünde takılanlar yeni çifte verilir ki yeni hayatlarında yeni bir başlangıç yapabilsinler. takıları alan anne baba ise ayıplanır, evlerinin önünde mahalleli tarafından yuhlanır.

ne paragözmüş bu başbakan arkadaş!
(bkz: rabbime sordum isviçre dedi)
türkiye cumhuriyetinin şu anki başbakanıdır. kıskanılmaması gereken bir durumdur. yaptığı hizmetler karısınd aaz bile bu kadar hesap. başkaları yiyip yiyip hiç bir şey vermiyordu hiç olmazsa sayın başbakan memlekete faydalı işler yapıyor.
parasını yabancı sermayede değerlendiren türkiye cumhuriyeti başbakanıdır. biz ne yaptıkta bize böyle bir başbakan nasip oldu diye insan kendi kendine düşünmeden edemiyor.
gemicik deyince akla, heran onun adı gelir, reco reco reco.
(bkz: bir isviçre bankasında 8 hesabı bulunan başbakan)
(bkz: bir bankası olan kurum)
(bkz: takı takma merasimi)
(bkz: gelinin eniştesinden bir altın bilezik)
adamda para bok. gemi alıyor, ülkeyi satıyor, sonrada kirada oturuyorum diye artistlik yapıyor.
gemi saklıyordur...
kral insandır. olur da ekonomide bir arıza olursa diye stepne olarak para tutuyor. bir de uyanık afacan, yumurtaların hepsini aynı sepete koymama konusunda maverick'in babasından nasihat almış belli ki..
8 değil 8 milyon kere
kazıklanmış bir halk,
hakkı yenmiş bir ulus,
kemikleri sızlayan atalar,
satılmış ruhlar vs benim anladığım bu.
hesapcık(!)
bağımsız haber kaynağı habertürk te ve bilumum sabah vakit zaman gibi gazatelerde bahsi geçmeyen konudur.
(bkz: paraya para dememek)
(bkz: azıcık ucundan versen)
(bkz: isviçre de param olduğunu ispatlayın bırakayım)
8 değil 18 hesabı olsa şaşırmıyacagım bir başbakandır.

the jackal filmindeki eleman 70 milyon doları 2-3 ayrı hesaba yatırdı. 8 bile değil yani. burdan hareketle bahsi gecen basbakanın* minimum 200 milyon doları vardır.
yada dur lan günaha girmiyelim belki belki milyar dolarları vardır.
(bkz: söylüyorum yazıyor musun numaraları)
(bkz: yaz kızım)
neden 8 tane ayrı hesabın tamamının isviçrede olduğunun sorulması gereken başbakan.
eger boyle bir durumun oldugunu ispatlayan olursa istifa edecegini soyleyen basbakanla aynı basbakandır.eger ispatlayamazlarsa kk nın istifa etmesi gereken durumu acıklar bir yonden de
gemicik gibi birşeydir hesapçıkkk.
vay be arkadaş 8 hesabı düğün takılarıyla doldurmuş helal olsun...
asla ispatlanamayacak hesaba sahip olan başbakandır. çünkü isviçre bankaları hiçbir şekilde müşterilerini açıklamazlar. milyarlarca doları değil, 3-5 cent'i bile olsa açıklamazlar. o yüzden ispatlamazsanız şerefsizsiniz demek aslında "kafasını ispatlarsanız" demenin siyasetçesidir
bunlar sadece isviçre'dekiler. peki ya lüksemburg?
merak ettiğim husus ülkemin azgın azınlığı ne vakitten beri abd'li diplomatların kelamlarına bu denli itibar ediyor? ortada kanıt, belge vs. yok, salt iddia ve yorum var. ancak dünün azılı abd düşmanları bugün abd diplomatlarının mesnetsiz iddialarına bel bağlıyor, bu heriflerin sözünü peygamber sözü addediyor. "ey ak parti düşmanlığı sen nelere kadirsin!" demek istiyorum.