bugün

sonunda deddirten konser. hele şükür gelsede izlesek dinlesek çoşsak. detay için http://www.radikal.com.tr...2.2011&CategoryID=138
her sene ısrarla rock n coke'a geliyorlardı bu elemanlar. her seferinde fos çıkıyordu. bu seferde yalan olmaz inşallah.
ciddiyse çok komik, şakaysa çok kötü olan haber. ne vardı biraz daha geç olsa, mesela benim askerden dönmemi bekleyebilirlerdi.
mehmet tez hafif müzik'te yazmadıkça doğruluğuna inanılmayacak bilgi.
gerçekse kaçırılmayacak konserdir.
şimdiden yetkililere seslenmekte fayda var. etkinlik gerçeklestirilcekse abudik gubidik konser alanları yerine her hangi bir stad da olması daha da heyecan yaratıcagı kanısındayım. duyurulur...
hala kesinleşmemiş konser.
http://www.pozitif.info/t...ers-istanbul-konseri/219/

bu sefer olacak gibi olan konser. mekan santral istanbul deniyor.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25335918/
Gidilmesi farz konserdir. Gitmeyeni dövüyorlarmış.
santral istanbul'u california ya çevirecek konserdir.
bugüne kadar bize her türlü duyguyu yaşatmış büyük grubun konseridir.
(bkz: reserved)
kaçırılmayacak konser.
sözlükte '' kesin gideceğim, kaçırılmayacak konser, kaçmaz'' şeklinde yazanların yüzde doksanının gitmeyeceği konser.
kaçmayacak konserdir. umarım biletler tükenmeden alırız.
edit: fakirin biri eksilemiş. paran mı yok bebeğim.
Fiyatlarını merak eden arkadaşlar için, 4 eylül de olacak yunanistan konseri 228 TL - 10 eylül de israil de ki konserleri de 320 TL dir. Ortada biz olduğumuza göre nerden baksan bi 250 tl ye patlar diye düşünmekteyim.
bilet fiyatları götümüze girecek olan über konser.
(bkz: kredi çekip konsere gitmek)
Bilet fiyatları anormal rakamlardaysa gitmeyeceğim konser. Ne de olsa elli tane konser DVD'si yayınlanıyor artık.
kaçırılmayacak konser diyenlerin yaklaşık yüzde 90'nının gitmeyeceği konser. sözlük üzerinden kükrer anca bunlar. konser günü görüşürüz gençler. evet.
konser tarihine bakarsak rhcp benim bu konsere gelmemi istemediği açıkca bellidir.
gitmiyorum amk, gtleri kalktı iyice, dünyanın en iyi gruplarından birinin (bkz: megadeth) konser bileti 80 lira iken, sırf ayağa düştükleri için bu fiyatlara konser veren grubu sevmem de artık, eski sempatisi hatrına idi zaten ilgimiz, madonna konseri gibi olmuş amk!
bilet fiyatlarının şu şekilde olacağı söyleniyor.

kategori 1: 150 tl
kategori 2: 125 tl
kategori 3: 75 tl

sahne önü golden ring: 450 tl
sahne önü platinum ring: 600 tl

yerleşim planı:
görsel

rhcp iyi grup, büyük gruptur da, sahne önü fiyatı biraz kazık olmuş sanki. 3 günlük festivalde, üstelik guns n roses'ın çıktığı festivalin sahneönü fiyatı 371 tl iken, bu fiyatlar biraz fazla gibi. yapacak bir şey yok, kategori 1'e takılacağız bu konserde.
öss sonucumu böyle heyecanla beklemedim ben. f5 tuşunu aşındırıyorum dakika başı. fiyatlar açıklandığından beri ekstra bir heyecandır aldı başını gidiyor efendim durduramıyoruz.

ekleme: 1. kategoriden 2 biletimi aldım, mutluyum.
biletleri satışa çıkmış konser. kategori 1 den 3 biletim var.
kategori 1 den biletimi aldığım konser. Uyarı bölümünde "kısa süreli sağırlık yapar" diye dip not düşmüş konserdir aynı zamanda. Ordayız...