bugün

Düzenlenecek büyük çaplı ve sağlam katılımın olacağı, istanbul'da sonbaharın gelişiyle düzenlenen zirvedir. Yazın zaten birtane yapmıştık, şimdi daha iyisi daha kalabalığını yapıyoruz. Katılım sağlayacak bayan yazarlarda vardır, bu yüzden katılmak isteyen ama tek kalırım, başka gelen bayan olmaz diye düşünen yazarlar dert etmesinler, gelen bayan yazarlar ile irtibat kurmalarını sağlayacağız.

Tarih: 08 ekim 2016 cumartesi
Saat: 16:00 da başlayıp geç saatlere kadar sürecektir. (isteyen istediği saatte katılıp istediği saatte gidebilir)

Mekan: pub station terasıdır. Teras 16:00 dan gece 02:00 a kadar zirve için kapatılmıştır. Mekan kadıköydedir.

Güncel Katılım listesini ekliyorum, gelmekten vazgeçen veya gelmeye karar veren kişiler bu durumu bildirirse listede gerekli güncellemeleri yapacağım.

1- impreza
2- zall
3- Geceyebakan
4- Kaybedenbiri
5- Emperor saladin
6- Bilinen bir sokakta kaybolmak
7- Syme
8- Xlynin
9- Flat head
10- Mizahtananlayanhatun
11- Mel mel bakan gibson
12- Quenn dinleyen adam
13- Vico scalettta
14- Umursamazliginasaleti
15- Ococukbenim
16- Havayaufleyenadam
17- Blue wolf
18- ingiliz vatandasi
19- Avkatbey
20- irankedisi
21- (ismini vermek istemeyen bir yazar)
22- 5iplikoverlok
23- Premses ramsey
24- Bad baht
25- Poisonxx
26- Jeepli turbanli
27- Jonni
28- Cr07
29- Daph
30- Daph c
31- J den hayvan jelibon
32- Wings of icarus
33- Kedi uykusu
34- Son hewal bukucu
35- Maskelibalo (katılanları uzaktan takip edecekmiş)
36- anto
37- olsun hadi
38- bgrhnyrl
3-5 ergenin toplanması abartmaya gerek yok.
Yakalarda kırmızı karanfil, taksim meydanda buluşmalı zirve.
beşiktaş varken ne kadıköy e ne istikal e gerek olan zirvedir.
organizasyon sahibi 1 bira ısmarlarsa gelirim zirvesi. ee sonuçta eski sayılırız. bir 8. nesli zirvede görmek kolay değildir.
yer: bağcılar ticaret meslek lisesi bahçesi.
Beyaz tenli kızları meydanlara davet ediyorum.
Kadıköy dururken taksimle uğraşmayın.
kesinlikle Avrupa yakasında yapılması gereken zirvedir.

Ulan yıllardır Anadolu yakası beylikdüzünden geliyorum amk. yolda psikolojim bozuluyor.

bir de grup seks yaparsak memnun olurum.
istanbul sınırları içerisinde bulunan arkadaşlara böbreklerinin sağlam kalacağı garantisi verildiği bir buluşma olacağını öğrendiğim organizasyondur. kısmet olursa görüşürüz diyelim. impreza kardeşim dedi "hep genç ve yakışıklı erkek / güzel kadın yazar arkadaşlar olacak abi gel ortama yaşlı ve tipsiz birileri de olsun denge sağlansın" deyince yapacak bir şey kalmadı gibi eheheh.
Ellerimle yaptığım damla çikolatalı ve mandalinalı kekimle katılacağım zirve. Tabi bir aksilik çıkmazsa...
görsel
katılmak isteyenlerin kendisini belirtmesi gereken zirvedir, buna göre bende katılacaklar listesine eklemeler yapmaya devam edeceğim. silik yemiş ama yinede gelecek olan yazar arkadaşlar bile mevcut.
yerini ve zamanını söyleyin uçak biletini ayarlayayım.
Doğum günümden bir gün sonra olan zirve. Çağırılmazsam gelmem.
O zaman poisonxx ve jeepli turbanli ile ben de onlaynım.
Çok özlenen ve olsa da gitsek dediğimiz olay.

En son iki yıl önce saygı değer çilekliturta yapmıştı. Ondan sonra zirve görmedim, oda gitti sözlükten galiba.

Neyse çok iyi oldu çokta güzel oldu ama katılamıyorum dediğim zirve.
ne zamandir bir zirve olsada gidip uzaktan takip etsem gencleri diye bekliyordum. Gun bugundur dedigim zirve. Katilacagimdir.
Mekan nevizade'yse 6'dan sonra gelip de bi selam çakabileceğim zirvedir.
aha zirve varmış. istanbulunuza gelip dağıtacağım o zirveyi.
Katılanların çoğu Kadıköy'de olmasını istediğinden Kadıköy'de iyi bir mekanda olacak olan zirvedir. Liste yavaş yavaş oluştu, yarın akşam listeyi paylaşacağım. Gizli kalmak isteyenler bunu özelden haber verebilir.
Buram buram 11. Nesil kaynayan zirvedir diyecektim de 9. Nesilin baskın olma potansiyelini gördüm. Memleketteyim amk yoksa gelirdim.
kadıköyse belkı bende uğrarım zirvesi.
vakum bey varsa benim de katılacağım zirvedir. *
Katılmaya çalışacağım zirvedir.

Zirve Biletlerini kimden alıyoruz?

Edit: vazgeçtim lan gelmiyorum. Sevdiğim bacılar gelirse düşünebilirim belki.
ben de varım dediğim zirve. istanbul (avrupa)'da her yer bana uyar.