bugün

keske cok uzaklardan katilabilseydim dedigim zirve. bir de bir arkadas anadolu koyu demis. koy de desen bir sey degismeyecek arkadasim, bursa memleketimizdir, sen koy desen ne olur. dogdugum guzeller guzeli sehir.
Yaz beni geliyorum zirvesi. Ayrıca mekan olarak düşünülen (bkz: mık) bende ayrı bir yeri var. isim babası rahmetli babamdır.
barselona dan uçarak katılacağım zirve. yaz beni allahını sevdiğim.
Ne bursası. Ya istanbul olaydı bari..
Beni de yaz zirvesidir. Ataevler kat 3 teras daha mantiklidir sanki.
harika bir zirve olacagina eminim. cok uzaklardayim ama giden arkadaslar bilsinki kalbim sizinle. benim icinde eglenin.
yaş ortalaması 45 olan zirve.

yok sonra uyarmadı demeyin. *
paslandık çok oldu zirvelere gitmeyeli.
geleceğiz.
ksk pas attırıyormuş. * *
ha bi de bok atmayın ulan, mık candır.
hiç zirvelere katılmamış biri olarak, gelmeye çalışacağım zirvedir. hem bana yakındır da.
"sözlükten iyice uzaklaştık yea bi bakalım kimler kalmış" zirvesidir. gidilir.
galatasaray maçından dolayı katılamayacağım zirvedir. herkese iyi eğlenceler.
zirve sahibinin pek ilgilenmediği ve fakat buna rağmen...
şöyle bir selam vermeye geleceğim zirvedir. zaten hep oradayız.
katılacağım zirvedir. bursa kasabasını özlediydim zaten. biradan başka alkol kullanmayan fakirler gelmesin.
Gelmek isteyenlerin tuhaf bir şekilde iş yoğunlundan dolayı gelemediği, gerçekten hayret ediyor insan.
2 gün sonra davul zurnayla kutlanacak olan zirvedir.

Yer arap şükrü caddesinin sonunda mık adı verilmiş ıssız mekandır. Günlerden Cumartesi Saat ise 18:00.

Saat 20:00 sonrasında ise zirveye skydancer hakimiyetinde m pub da devam edilecektir. M pub ise mık a osuruk sesi duyulacak kadar yakındır.

Zirvebox şeysinde yerinizi alın.
şahsıma Misyon yüklenmiş ama yanlış anlaşılmış ben sadece tavsiyede bulundum, zirvenin devamında m pub kısmını idare edecek başta organizatör olmak üzre bolca genç ve hızlı yazar mevcut, beni bu yaşlı halimle yormayın, hiçbir şeye dokunmadan biramı yudumlamak istiyorum, kısmet olur gelebilirsem elbette.

bu arada, Ece kim lan !
%70 ihtimal katılcağım zirve.
Bi çayınızı içerim.
katilacak arkadaslara selamlar gonderdigim zirvedir. dogdugum guzeller guzeli bursa' nin keyfini benim icin de cikarin.
Yakisikli erkekler olsa katilirdim ama hepsi tirt zirvesi.
çok sevdiğim bir yazar arkadaşım tarafından davet edildiğim, ama işlerimden dolayı katılamayacağım zirve.

ama söz yine yeniden kısmet.
işim çıktığından katılamayacağım zirve.
geldim ama kimse yok zirvesidir.
ksk ne biçim ev sahibisin oğlum.
Zirve mık' da diye geldiğim ama m Pub' da olduğunu gördüğüm zirve. Bir de kupa finalini bırakıp geldiğim için tepki olarak iki çay içtikten sonra katılacağım.