bugün

Şüphe götürmez sözlük gerçeğidir. 7.nesilden sonra gelen yazarların alayı mal gibi aynı. Kalas gibi tipler. Bildiğin odun hepsi.

içlerinde biri bile iyi değil arkadaş. Alayı mal değneği gibi aynı. Benim köken 7.nesil. 7.nesil yazarım ben aslında. Bakın,
görsel
(bkz: Aralık 99lu olup 2000 lilere bebek demek)
Yüzde yüz doğru tespit.

Biz 7.nesildik. bizden sonra sözlüğe üye olanların mal olduğunu görmemek olmaz. Hele bu 12 ler iyice mal çıktı.
çünkü siz boş insanlardınız paso burada takılıyordunuz. sizden sonraki neslin boş vakti çok olmuyor. o yüzden sözlüğe pek yazamıyor.
Tüm sözlüğün bildiği gerçek. 7 den sonrası komple mal sözlükte.

Ben 7 ile başladım. Özümüz 7.nesildir. (bkz: aydinoglu)
Bir gerçek. Biz 7 idik. Bizden sonra gelenler ne yazık ki mal çıktı. Hele şu son nesillerin örneği yok dünyada. Süper mal.
7. nesil olarak diyorum ki; adam haklı beyler.
sözlük yönetimi bir yerden sonra bıraktı sözlüğü. Ne haliniz varsa görün dediler ve gittiler. Uludağ sözlük para getiren bir platform da değil artık büyük ihtimalle. Güzel bir başlık açayım diyorum on numara fikir gelmiş Aklıma . Sonra başlığın sol framede nasıl gözden kaybolduğunu izliyorum. O sırada yükselen başlıklar :
anın görüntüsü
sözlük kızlarının meme şekilleri
sözlük kızıyla yatmak
bir iki tane yazar ismi
bla bla bla.
Altına mühür vurulan acı bir gerçektir. işin garibi gitikçe mallık seviyeleri artıyor. Bilgi sıfır. Kültür sıfır.

Ben 7.nesil Aydinoglu yum.
Bir gerçek. Boru gibi geçirir.

Ben 7.nesilim.
Ayıp oluyor yani. Cık cık cık.
Mal sensin kolay gelsin.

görsel
görsel
sktir deli.
10 yıl sonra andropoza girecek saçma yazar beyanı...
He amk bi sensin akıllı
Akşam akşam..
Dünyayı sen mi kurtarcan kanka.
başlık sahibi de 12.nesil yazar artık malum. karma dedikleri böyle bir şey olsa gerek. öyle 7.nesilim diyerek yırtamazsın profilde ne yazıyorsa o ehehe.
sabah sabah seni sinirlendirmişler sanki kardeş git başkalarına sar istersen.
12. nesil ney lan 4. nesilleri yeni kabullenmiş 5. nesilleri tekmeyen 6. nesilleri itin götüne sokarken zaman ne hızlı geçmiş. öpün elimi dedenizim ben.*
mal beyanı...
pek de şeyetmeyin.
8-9-10 da iyidir.
Adam olsa sikik, ay pardon silik olmayacak tipin beyanı.
Altına imza atılan üzücü gerçek. Alayınız malsınız.
8.nesil ve öncesinin de moruk olması.

Yaşlıları pistten alalım ;)).