bugün

entry'ler (195)

sözlükte erdoğan ı destekleyenlerin azalması

Çaydan bıkmış olabilirler. Bizim ülkede matematiğin olmadığını da çok rahat kanıtlarım bu konuyla ilgili olarak. Dünyada bir devlet söyleyin bir kurumu dünyaya bir mal ihraç etsin (ki bu azımsanacak bir ihracat değil) ayrıca kendi vatandaşına da bu maldan satsın ve o malın dünyada en çok tüketilen ülkesi kendi ülkesi olsun. Sonra bu firma zarar etsin. Evet ÇAYKUR'dan bahsediyorum. Lan bizim memlekette iSPARK zarar bilançosu verdi lan. Otopark olarak senin ne masrafın olabilir amk yerinde...

ağlanacak hale güler duruma gelmek

Sözlük askerden yeni geldim. Öyle çok bilirkişi gibi konuşmayayım ama harbiden herşeyin b.ku çıkmış. Bu ülkede ciddi manada bir olaylar dönecek gene yakın zaman içerisinde. Seçim zamanı yaklaşıyor demedi demeyin.

21 yaşında evlenmek istemek

26 yaşında evlenmek istememek daha kötü. Daha askerden yeni geldim ve hayata 0 değil eksi başlıyorum. Hacı dede ile peder zamanında bişi yapmamış malesef...

max headroom show tv yi hacklerse olacaklar

Bizde nevrotik adam çok olabilir...

mafyanın ana muhalefet liderini tehdit ettiği ülke

kemal kılıçdaroğlu bile tehdit alabiliyorsa demekki adamakıllı biri gelse ana muhalefete iki gün yaşamayacak. bu adamları ülkeden silmemiz lazım toplum olarak. ayrıca radikal islamcılar insanı çok zorluyor bir tane yararı olan toplumdan çıkmış adam yoktur şu güruhun içinde...

bir ayakkabıya 300 lira veren tip

100 liraya ayakkabı aldım daha yeni. illa adidas nike giyeceksen tabi bulamazsın ayakkabı. siz markaya para veriyorsunuz. aldığım ayakkabı jump marka indirimle aldım fakat kullanışlı mı evet kullanışlı önemli olan benim için bu.

biz dolarla uğraşmıyoruz istesek düşürürüz

bunlar oksijen yakıyor yahu. kurunun yanında yaşta yanar hesabı biz nasıl bir simülasyona düştük lan akıl mantık almıyor...

joe biden

iktidar bu adamla ters düşerse biden misin bidon musun diye nara atar. (kenarda dursun).

izmirde yaşayan yazarlar

geceyi arabada geçirdim ve 99 depremini tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum insanımız hala afetle alakalı çok bilinçsiz...

chp oylarının yüzde on beşe düşmesi

ankete dayalı denen şeyler istatistiğin binde birini bile vermez. örneğin 1000 kişiye yapılan anketler genellikle 3 ya da 4 le çarpılır ve öyle bir ortak kanı varmış gibi lanse edilir. sende oturduğun yerden yüzde hesabı yaparsın. YAPMA...

bir çomar aforizması bırak

sorun şu ki bir çomara aforizmanın ne demek olduğunu anlatamazsın...

şevval şahin

bomboş bir char. gündem olamaz gündem değiştirir...

kadın lider

liderin kadını erkeği olmaz. nasıl katilin kadını erkeği yoksa burda da aynı durum geçerli. emir veriyorsa sike sike alacaksın...

carlsberg vs

bu aralar carlsberg iyi sardı. özellikle beyaz şarap veya meyveli votkadan sonra cila niyetine iyi gidiyor. önerileri alalım...

sevgilisine kocacim diyen kizlar

lahmacun küreğini alt dudağına vurası gelir insanın. kadına şiddete hayır eyvallahta bunların feminizm arkasına sığınması insanı tiksindiriyor.

tayyip in ilk seçimde gideceği gerçeği

ceketi %30 alır. hiç tribe girmeye gerek yok. 1 tur daha binerler kardeşim.

evlenmemek için nedenler

para yok aq. daha önemlisi aday yok...

türk bayrağını yere atan başörtülü bacı

bacı falan demeye gerek yok. bu coğrafyanın insanı böyle bir davranışta bulunamaz.

ölmeden önce oynanması farz olan oyunlar

çiftetelli. oynamadan ölmemelisiniz bence...

erkan tan

mehter takımı bu adamdan daha az mehter marşı çalmıştır.