oyuncak telefon alırsın açık ve net.
Çinden 530 liraya meizu m5s getirttim. Aliexpress işi çözmüş ordan sipariş ver. Türkiye'ye tek gönderim yapan firma J&k adlı firma bakarsan aklında bulunsun.

Edit: 14 günde elime sıkıntısız geldi.
venüs ten uzak dur. hemde bayaaa uzak.
myphone 4s alabilirsin.
http://www.hepsiburada.co...ntili-p-TELCEPXIAOMIMI4-B

bu markayı bilenler bilir. bu telefon oyunlarda çok rahat şekilde iphone 6'ları dövüyor. bununla ilgili çok fazla karşılaştırmalı video var.

adam iphone 6 da takıla takıla oynadığı oyunu, bu telefonla son derece akıcı şekilde oynuyor hatta "woow so smooth" dediği görülmüştür inceleyen arkadaşın aynı oyunu iphone 6 da oynadıktan sonra xiaomi mi4 e geçtiğinde.
Taşlayacaklar ama vestel Venus 5580 pişman olmazsın.
20 sene önce araba alınıyordu o paraya, adam şimdi telefon alacağım diyor millet dalga geçiyor ne oldu amk gelir düzeyiniz 10 katına mı çıktı ?
Cebinde 10 tl olmadan 3-4 bin tl lik telefonlarla gezmek mi mühim olan.
Ben de bu durumdaydım gecici olarak alacaktım lakin bu parayi vermeye değmez tabii çok beklentin yoksa. Biraz bekle daha iyisini al yada bütçeni biraz daha zorla ikinci iphone 5s al.
(bkz: uludağ haber forum)
Telefon alırken oyun performansı gibi kriterleri düşünenler olmuş. Bence 700 liralık bütçe ile alınacak telefonda bakılacak ilk kriter sar değeri olmalı. Zira bu işin sonunda erken yaşta kanser olmak var.
ikinci el telefon almayın.önceki sahibi bylock falan kullandıysa durduk yere ikinci el aldığınızı ispat etme yükümlülüğü doğar.

Torbalı'nın basmacısından teknoloji devi yaratmaya çalışanların da gazına gelmemenizi öneririm.

Xiaomi düşünülebilir bir markadır bu bütçeye. iyi bir markanın epey alt modelini alacağınıza iyi markanın çağdaş modeli performansı sunabilecek bir markadır.
performans ve kalite açısından general mobile elit tavsite ederim.
profil galerim de bir fotoğraf var, o fotoğraf bahsettiğim telefonun ön kamerası ile çekildi.
bundan afedersin. 690 tl. de cebinde kalsın.

görsel
ikinci el Alman daha mantıklı olur. Kalitesi düşük ve çok iyi olmayan bir telefona o parayı vereceğine ikinci el temiz bir telefon alarak daha iyi bir performans sağlayacak telefon alabilirsin.
Ben iPhone öneririm. 700₺'ye 5 veya 4s alırsın ikinci el. 5 alırsan memnun kalacağını düşünüyorum. Ama üzerine 300-400₺ daha ekleyerek iPhone 6'nın ikinci elini alırsın. Temiz ise 2-3 yıl idare eder seni.

Ben 2 yılı geçti alalı telefonumu, iPhone 6 kullanıyorum. Çokça memnunum, şimdiye kadar bir problem çıkarmadı. Alırken en az 32 gb alırsan depolama problemleri de yaşamazsın. Beni 2 yıl daha idare edecek depolama alanım var şuan. Alabilirsen 64 gb almanı tavsiye ederim.

Onun haricinde general mobile ve Vestel gibi telefonları almanı önermem. Annemde gm 4g var, alalı ancak bir yıl olmasına karşın telefonun performansı oldukça düşük. Keza babamda ise Vestel Venüs var, aynı şeyi onun için de söyleyebilirim.
ikinci el al, kaliteli bir şey al bence.
Şimdiden de hayırlısı olsun, iyi günlerde kullan.
Kullanılmış telefon satın almanın kendine göre riskleri her zaman olmuştur. Bu riskler hiç bir zaman bugün olduğu kadar yüksek olmamıştır. Daha önce yazılmış ben de altını çizmek istedim.

Bu bütçe ile çakma Çin telefonu almayın. Çinde üretilen Türkiyeye farklı isimle ithal edilen telefon da almayın.

Acil telefon lazımsa tuşlu bir telefon alıp para biriktirmek daha mantıklı.

Sıfır aldığını bildiginiz faturalı olan bir telefon alabilecek durumunuz varsa akraba arkadaş tanıdık vs onlardan kullanılmış almanız çok daha az riskli zira artık bu zamanda kimin ne olduğu belirsiz.
Boyle dokanmali.
Samsung g532 grand bilmem ne diye bir telefon vaR anneme aldık 15-20 gün önce. 750 tl teknosa da..
vestel venüs v3 5580 ya da xaomi mi 4 alabilirsin.
vestel veya Casper alabilirsin.
Xiaomi mi 4 güzeldir ama 32 bit olduğu için yakın zamanda sıkıntı çıkarabilir. Alcatel one touch idol 3 modelinde telefon vardı o civarlarda yanlış hatırlamıyorsam. Snapdragon 615 de işlemci olması lazım o paraya gayet idealdir kendisi. Yalnız 5.5 inç olanı alınmalı. Yanında da jbl kulaklık verir kendisinde de jbl audio gibi bir sistem(tam hatırlayamadım) olduğu için ses kalitesi de sağlam olur. Hem elinde farklı bir cihaz olur pazarda dağıtılmış gibi herkesin elinde görmezsin. Marka konusunda da takılacak bir durum söz konusu değil çünkü alcatel boru bir marka değildir.
lg g2.

1 sene önce falan 500 tl` ye aldım. telefonu 300 kere yere düşürmüşümdür hala canavar.