bugün

Manyakliktan baska bir şey degildir.
demin tv'de gordum. Kafayi mi yediniz??

Insan ilk bi kac ay sevgili olur sonra 6 ay nisanlilik sureci, anlasirsaniz evlenin.

Eger maksimum 1-2 yil içinde iliskiniz ciddilesmiyorsa, veya 'sevgilibizle' bir ömur gecirebileceginizi dusunmuyorsaniz sevgiliden kurtulma vaktidir.

Uzatmaya gerek yok.asil o zaman uzulur taraflar ayrilirken.
1-2 yilda taniyin, tartin,oturup dusunun ve karar verin.
Genelde Kücük yaslarda baslamis olan bir iliskidir.
(bkz: vay anasını) (bkz: imkansızı başarmak).
maşallah inşallah (bkz: adnan oktar)
bu gozler iliskinin 14 yillik versiyonunu gordu. eylulde evleniyorlar sozluk.
alışkanlığa dönüşmüş sevgililiktir.
kulağa çok zor gelen sevgililiktir. gerçekten de çok zordur. yıllarca bir insana bağlı kalmışsınızdır,bir çok şeyi feda etmişsinizdir. tabi bu süreçte o insanda paralel evrende yaşamıyor, o da aynı şekilde. ama ne yazık ki bu ilişki biter. ve sap gibi kalırsınız ortada. en kötüsü de bu kadar uzun bir ilişkiden sonra,yeni insanları kabullenmek çok zordur.

üç beş ay takılın, sonra nişanlanın,anlaşabiliyorsanız evlenin diyen arkadaş, en yazık ki doğru söylemiş.
taraflar gittikçe yaşlanıyordur. eğer ikisinden birine sayısal loto isabet etmezse birkaç sene içinde evlenmeleri uygundur.
7 yillik aliskanlik olarak degistirilmesi gereken hede.
bir 7 yıl nişanlı kalmak değildir.
kavga gürültü yoksa,
Bir bağımlılık değilde aşk veya sevgi varsa,
saygı ve hoşgörü sürüyorsa,

helal olsun ilişkisidir. kimse de kıskanmasın. maddi durumları elvermediğinden evlenememiş veyahut lisede başlayıp üniversitede de devam eden bir ilişki olabilir.
E artık evlenin dedirten sevgililiktir. 7 sene vay be. Öyle insanlar varsa helal olsun. Düğüne benide çağırın he, takarım bi çeyrek.
sevgililik değil o, boku çıkmış bir ilişti türü.
Gole gidemeyen hücum oyuncusunun işlevidir.
biraz şov bence. eğer adı "7 yıllık 'sevgililik' olmuşsa, bitmiştir o.
bitmediyse de, yakındır.
Artık evlenin bir zahmet. O ne be sıkılır insan.
ailelerin anlamsız istekleri, holywood ve dizi bomardımanından sağ çıkamamış kızlarımızın en hafif tabirle anlamsız tavırları ve devletin gençleri yeterince -aslında hiç- desteklememesi sonucu evlilik ile sonuçlanmayan sevgililiktir. benim mevcut durumumdur. allah sonumuzu hayır etsin.
Çok uzun bi sevgilik dönemi ve bi yerden sonra iliskideki sorunlar çözülemez hale gelebilir ve iliski yıpranmaya başlar. Bi an önce evlilik yapılmalı ya da anlaşamayacaklarını düşünüyorlarsa ayrılmalılar.
sonu evlilikle bitebilecek bir ilişkidir.
bende birtane var tam 30 senelik .
ulan işin kötüsü hala seviyorum .
Eğer ayrılacak olurlarsa iki tarafta da büyük etki bırakacak ilişkidir.
insanlar senelerce evli kalıyor ve ayrılmıyor da neden yedi senecikte sıkılsin ki. Ayrılma kapısını kapatır ve bunu bir çözüm olarak gormezsem basarabilecegimi söylemişti birileri. Sonuna kadar katılıyorum.
Tecrübe ettim ancak başarısızlıkla sonuçlandı. Demek ki ömrü bu kadar. Devam eden arkadaşlara başarılar dilerim.
boku çıkmış sevgililiktir. kazara evliliğe yol açacak olursa, o evliliğin boşanma ile bitmesi garanti gibidir. aynı evde yaşayanların bile evlendikten sonra iki yılı doldurmadan boşandığı gözlemlenmiştir.

velhasıl o kadar uzatmadan evlenmek evladır. madem seviyorsun ne var o kadar uzatacak?
şimdi nerede haberimin bile olmadığı sevgilidir.

ama yaşanan o güzel 7 sene için hep minnettar kalacağım kendisine.